Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Център → Обява 54640902

Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Център
гр. Пловдив, Център Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 13:29 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
110 кв. м.
Цена на кв.м.
2182 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
2
Година
1990
ARCO REAL ESTATE предлага за продажба етаж от къща в кв. Каменица 1, Пловдив отлична локация в близост до бул. Христо Ботев !

Сграда: построена 1986 г., изцяло санирана

Етаж: 2-ри от 4

Площ: 110 кв.м

По един апартамент на етаж

Разпределение:

Входно антре
Самостоятелна баня и тоалетна
2 спални
Просторен хол с трапезария
Отделна кухня с перално помещение
2 тераси
Имотът се предлага напълно обзаведен и готов за живеене!

За повече информация: 0878239184

Преглеждания: 1
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
240 000 € 469 399,20 лв
Не се начислява ДДС