Продава 3-СТАЕН, гр. Кърджали, Възрожденци → Обява 54641002

Продава 3-СТАЕН, гр. Кърджали, Възрожденци, снимка 1 - Апартаменти - 54641002 Продава 3-СТАЕН, гр. Кърджали, Възрожденци, снимка 2 - Апартаменти - 54641002 Продава 3-СТАЕН, гр. Кърджали, Възрожденци, снимка 3 - Апартаменти - 54641002 1/3
Продава 3-СТАЕН, гр. Кърджали, Възрожденци
гр. Кърджали, Възрожденци Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 13:38 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
107 кв. м.
Цена на кв.м.
900 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
2
Предлагаме апартаменти в кв. Възрожденци около до бл.54.
Свободни апартаменти:
- Ет.2 ап.9 106.64м2
- Ет.3 ап.13 114.58м2
- Ет.3 ап.14 117.43м2
- Ет.4 ап.19 117.43м2
- Ет.5 ап.24 115.72м2
- Ет.5 ап.25 115.42м2

Оглед на имота можем да организираме в удобно за страните време.
За повече информация заповядайте в офиса или се свържете с нас!
Номер на оферта:99
Преглеждания: 4
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
96 300 € 188 346,43 лв
Цената е с включен ДДС