Тристаен апартамент-гр.Свиленград → Обява 54641196

Тристаен апартамент-гр.Свиленград, снимка 1 - Апартаменти - 54641196 Тристаен апартамент-гр.Свиленград, снимка 2 - Апартаменти - 54641196 1/2
Тристаен апартамент-гр.Свиленград
гр. Свиленград, Хасково Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 13:56 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
85 кв. м.
Цена на кв.м.
902 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
1
Брой етажи
5
Година
1999
Продава се тристаен апартамент в Свиленград

Жилището се намира на първи етаж в пет етажен блок без асансьор и е с площ от 85 кв.м. Имотът е с функционално разпределение и е подходящ както за живеене, така и за инвестиция.

подменена електрическа инсталация
частичен ремонт – възможност за довършване по ваш вкус
Имотът предлага комфорт, практично разпределение и отлична възможност за уютен дом в спокоен район.
Характеристики
Мазе
Бетонов гараж
Без асансьор
1/5
Хидрофор
Преглеждания: 4
Цена:
76 700 € 150 012,16 лв