Продава 1-СТАЕН, гр. Русе, Дружба 2 → Обява 54641511

Продава 1-СТАЕН, гр. Русе, Дружба 2, снимка 1 - Апартаменти - 54641511 Продава 1-СТАЕН, гр. Русе, Дружба 2, снимка 2 - Апартаменти - 54641511 Продава 1-СТАЕН, гр. Русе, Дружба 2, снимка 3 - Апартаменти - 54641511 Продава 1-СТАЕН, гр. Русе, Дружба 2, снимка 4 - Апартаменти - 54641511 Продава 1-СТАЕН, гр. Русе, Дружба 2, снимка 5 - Апартаменти - 54641511 Продава 1-СТАЕН, гр. Русе, Дружба 2, снимка 6 - Апартаменти - 54641511 Продава 1-СТАЕН, гр. Русе, Дружба 2, снимка 7 - Апартаменти - 54641511 Продава 1-СТАЕН, гр. Русе, Дружба 2, снимка 8 - Апартаменти - 54641511 1/8
Продава 1-СТАЕН, гр. Русе, Дружба 2
гр. Русе, Дружба 2 Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 14:28 ч.

Тип апартамент
1-стаен
Квадратура
43 кв. м.
Цена на кв.м.
1314 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
2
НЕЛИНИ имоти предлага за продажба маломерен двустаен апартамент, находящ се в квартал Дружба 2, в близост до булевард Гоце Делчев.Състои се от антре, кухненски бокс, две преходни стаи/ едната от които с тераса/ и санитарен възел.Жилището е приветливо и уютно, с частично сменена дограма, отлично поддържан паркет в двете стаи и обновена баня.Продава се обзаведено.Прилежаща маза.Свободно паркиране пред блока.
За повече информация и огледи на телефон 0898278002.
Преглеждания: 5
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
56 500 € 110 504,40 лв
Не се начислява ДДС