Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, к.к. Св.Св. Константин и Елена → Обява 54642897

Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, к.к. Св.Св. Константин и Елена, снимка 1 - Апартаменти - 54642897 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, к.к. Св.Св. Константин и Елена, снимка 2 - Апартаменти - 54642897 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, к.к. Св.Св. Константин и Елена, снимка 3 - Апартаменти - 54642897 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, к.к. Св.Св. Константин и Елена, снимка 4 - Апартаменти - 54642897 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, к.к. Св.Св. Константин и Елена, снимка 5 - Апартаменти - 54642897 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, к.к. Св.Св. Константин и Елена, снимка 6 - Апартаменти - 54642897 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, к.к. Св.Св. Константин и Елена, снимка 7 - Апартаменти - 54642897 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, к.к. Св.Св. Константин и Елена, снимка 8 - Апартаменти - 54642897 1/8
Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, к.к. Св.Св. Константин и Елена
гр. Варна, к.к. Св.Св. Константин и Елена Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 16:06 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
106 кв. м.
Цена на кв.м.
2821 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Година
2010
Vivahome предлага за продажба просторен тристаен апартамент в престижния жилищен комплекс Botanica VIP Residence в Св. св. Константин и Елена !

Разпределение:

--> Входно антре
--> Просторна всекидневна с кухня - 35 м2
--> Спалня - 18 м2 със собствена баня с тоалет
--> Втора спалня - 12 м2
--> Втора баня с тоалет
--> Голяма тераса - 16.50 м2

Апартаментът е разположен на партерен етаж и е с южно изложение. Гледката е към тих и озеленен вътрешен двор, в който освен зоните за отдих е разположен и басейнът на сградата.

Предлага се за продажба напълно обзаведен !
Чиста жилищна площ - 106 м2

За повече информация и огледи: Николай Радев, 0877779462

Съдействаме за отпускане на банков кредит - обадете ни се за консултация !
VIVAHOME - комплексни решения в сферата на недвижимите имоти !

Разгледайте и другите ни предложения на www.vivahome.bg
Преглеждания: 7
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
299 000 € 584 793,17 лв
Не се начислява ДДС