Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Център → Обява 54642910

Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 1 - Апартаменти - 54642910 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 2 - Апартаменти - 54642910 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 3 - Апартаменти - 54642910 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 4 - Апартаменти - 54642910 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 5 - Апартаменти - 54642910 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 6 - Апартаменти - 54642910 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 7 - Апартаменти - 54642910 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 8 - Апартаменти - 54642910 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 9 - Апартаменти - 54642910 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 10 - Апартаменти - 54642910 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 11 - Апартаменти - 54642910 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 12 - Апартаменти - 54642910 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 13 - Апартаменти - 54642910 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 14 - Апартаменти - 54642910 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 15 - Апартаменти - 54642910 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 16 - Апартаменти - 54642910 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 17 - Апартаменти - 54642910 1/17
Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Център
гр. Варна, Център Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 16:08 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
43 кв. м.
Цена на кв.м.
2907 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
2
Година
2003
Агенция за недвижими имоти МИРА предлага за продажба апартамент в Паралия Офринио, област Кавала, разположен само на 200 метра от морето и красивите плажове на района.
Имотът е ситуиран на втори етаж в триетажна сграда, със самостоятелност на етажа и площ от 43,39 кв.м. Апартаментът е функционално разпределен и се състои от:

Хол с кухненски бокс

Две спални

Баня

Два балкона
Предната тераса е просторна и предлага приятна гледка към морето и планината Пангео - идеално място за отдих и спокойствие.

Барбекю

Продава се с наличното обзавеждане и електроуреди

Изложение: запад

Година на строителство: 2003
В радиус от 7 км се намират музеят и археологическият обект Амфиполис - една от най-значимите исторически забележителности в района.
Отличен имот както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем през летния сезон.
Преглеждания: 4
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
125 000 € 244 478,75 лв
Не се начислява ДДС