Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Чайка → Обява 54643927

Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Чайка, снимка 1 - Апартаменти - 54643927 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Чайка, снимка 2 - Апартаменти - 54643927 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Чайка, снимка 3 - Апартаменти - 54643927 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Чайка, снимка 4 - Апартаменти - 54643927 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Чайка, снимка 5 - Апартаменти - 54643927 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Чайка, снимка 6 - Апартаменти - 54643927 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Чайка, снимка 7 - Апартаменти - 54643927 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Чайка, снимка 8 - Апартаменти - 54643927 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Чайка, снимка 9 - Апартаменти - 54643927 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Чайка, снимка 10 - Апартаменти - 54643927 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Чайка, снимка 11 - Апартаменти - 54643927 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Чайка, снимка 12 - Апартаменти - 54643927 1/12
Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Чайка
гр. Варна, Чайка Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 17:25 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
65 кв. м.
Цена на кв.м.
4462 €/кв. м.
Вид строителство
Панел
Eтаж
6
Година
1980
ЕРА Лайф обявява за продажба тристаен апартамент с площ 65 кв.м., разположен на шести, последен етаж в жилищна сграда в района на Чайка. Имотът е със следното разпределение: коридор, дневна с кухненска част, две спални, санитарно помещение, ведно с прилежащо избено помещение. Статут: апартамент.

Жилището е след основен ремонт, изпълнен с внимание към всеки детайл и усещане за комфорт и уют. Подменени са ВиК и ел инсталации. Подовите настилки и интериорните решения са съчетани в модерен и стилен завършек. Имотът е светъл, функционален и готов за нанасяне.

Апартаментът се продава напълно обзаведен с наличното стилно обзавеждане и оборудван с всички електроуреди, което го прави отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция.

Недвижимият имот се намира в район със зелени площи, отлична инфраструктура и удобен достъп до главни пътни артерии. Паркирането в района е в зелена зона.

Чайка е един от предпочитаните райони за живеене във Варна спокоен, добре уреден и комуникативен, в близост до Морската градина, училища, магазини, спирки на градски транспорт и множество удобства за ежедневието.

ЕРА е лицензиран КРЕДИТЕН ПОСРЕДНИК и предлага БЕЗПЛАТНА консултация на своите клиенти!

Всеки имот, предлаган от ЕРА, е проверен, посетен на място и заснет от наш консултант.

Оферта 0709098
Преглеждания: 19
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
290 000 € 567 190,70 лв
Цената е с включен ДДС