Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 1 → Обява 54646268

Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 1, снимка 1 - Апартаменти - 54646268 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 1, снимка 2 - Апартаменти - 54646268 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 1, снимка 3 - Апартаменти - 54646268 1/3
Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 1
гр. Варна, Възраждане 1 Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 21:03 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
98 кв. м.
Цена на кв.м.
1684 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
13
Година
2026
БЕЗ КОМИСИОН ОТ КУПУВАЧ! НА ЦЕНА НА ИНВЕСТИТОР ! Сграда пред издаване! Отлично предложение за имот с възможно обитание в най-скоро време! Представяме на вашето внимание, тристаен апартамент с източно изложение, среден, състоящ се от: дневна с кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна, тоалетна, килер/перално, коридор и просторна панорамна тераса. Последен панорамен етаж без скосове! Сграда от дългогодишен и доказан инвеститор.Отлична локация/район с множество зелени площи, училища, детски градини и търговски вериги. В близост главни пътни артерии и градски транспорт. Търговски помещения в партерната част на сградата.
Имотът ще бъде издаден по БДС, като има възможност и за довършването му с допълнителна уговорка.
Преглеждания: 4
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
165 000 € 322 711,95 лв
Не се начислява ДДС