Продава 3-СТАЕН, гр. Русе, Широк център → Обява 54647860

Продава 3-СТАЕН, гр. Русе, Широк център, снимка 1 - Апартаменти - 54647860 Продава 3-СТАЕН, гр. Русе, Широк център, снимка 2 - Апартаменти - 54647860 1/2
Продава 3-СТАЕН, гр. Русе, Широк център
гр. Русе, Широк център Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 11:39 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
85 кв. м.
Цена на кв.м.
1029 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
3
Агенция Раев продава 3-стаен монолитен апартамент в района на Пацони, Борисова.
Разпределение на имота: голям хол с геобразна тераса, кухня, две спални, коридор,баня,тоалетна,килер.
Към имота има маза.

❗Агенция РАЕВ съдейства безплатно за жилищни и потребителски кредити. Консултира в избора на банка, за желания от вас кредит при най-добрите условия и най-изгодни оферти.
❗Агенцията съдейства през целия процес на подготовка и усвояването на кредита.⚡
Преглеждания: 2
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
87 500 € 171 135,13 лв
Не се начислява ДДС