Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия → Обява 54648646

Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 1 - Апартаменти - 54648646 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 2 - Апартаменти - 54648646 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 3 - Апартаменти - 54648646 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 4 - Апартаменти - 54648646 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 5 - Апартаменти - 54648646 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 6 - Апартаменти - 54648646 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 7 - Апартаменти - 54648646 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 8 - Апартаменти - 54648646 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 9 - Апартаменти - 54648646 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 10 - Апартаменти - 54648646 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 11 - Апартаменти - 54648646 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 12 - Апартаменти - 54648646 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 13 - Апартаменти - 54648646 1/13
Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия
гр. Пловдив, Тракия Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 09:16 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
86 кв. м.
Цена на кв.м.
2093 €/кв. м.
Вид строителство
Панел
Eтаж
7
Година
1980
ANGEL HOME REAL ESTATE Ви предлага тристаен необзаведен апартамент до Олимпията на гарата в кв. Тракия. Жилището е след основен ремонт, използвани са материали с висок клас, входна блиндирана врата, висок клас интериорни врати, подменени ел. и вик инсталации, вътрешна изолация, подови настилки, сменена дограма, скрито осветление, изцяло готова баня и тоалетна, три климатика от най-висок клас на Митсубиши.Ще бъде довършен и с боя, цветът ще си избере новия собственик. Усвоен допълнителен коридор още 5 кв.м., две тераси общо 8 кв.м., така реалната площ на жилището е общо 99 кв.м. Покрива е ремонтиран наскоро с гаранция 12 години. Състои се от 4 отделни стаи, две тераси, баня с тоалетна с предверие, отделно тоалетна, огромен коридор. Изложение: изток-юг-запад.
За повече информация или оглед се обадете на посочените телефони!
Преглеждания: 7
Другите търсят също
Обяви на потребителя ЕЙНДЖЪЛ ХОУМ Виж всички 11 обяви
Препоръчани за теб
Цена:
180 000 € 352 049,40 лв
Не се начислява ДДС