Продава 2-СТАЕН, гр. Поморие, област Бургас → Обява 54650791

Продава 2-СТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 1 - Апартаменти - 54650791 Продава 2-СТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 2 - Апартаменти - 54650791 Продава 2-СТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 3 - Апартаменти - 54650791 Продава 2-СТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 4 - Апартаменти - 54650791 Продава 2-СТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 5 - Апартаменти - 54650791 1/5
Продава 2-СТАЕН, гр. Поморие, област Бургас
гр. Поморие, Бургас Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 12:59 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
51 кв. м.
Цена на кв.м.
1725 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
2
Година
2010
Home2U недвижими имоти представя на Вашето внимание:

Напълно ремонтирано и освежено СТУДИО в сърцето на гр. Поморие, находящо се в

непосредствена близост до рибарското пристанище.

Имотът дава възможност да се ползва като ваканционен или да се отдава под наем.

За повече информация и оглед се обадете сега и цитирайте следния код: 258701
Преглеждания: 13
Цена:
88 000 € 172 113,04 лв
Не се начислява ДДС