Продава 1-СТАЕН, гр. Варна, Чаталджа → Обява 54650792

Продава 1-СТАЕН, гр. Варна, Чаталджа, снимка 1 - Апартаменти - 54650792 Продава 1-СТАЕН, гр. Варна, Чаталджа, снимка 2 - Апартаменти - 54650792 Продава 1-СТАЕН, гр. Варна, Чаталджа, снимка 3 - Апартаменти - 54650792 Продава 1-СТАЕН, гр. Варна, Чаталджа, снимка 4 - Апартаменти - 54650792 1/4
Продава 1-СТАЕН, гр. Варна, Чаталджа
гр. Варна, Чаталджа Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 13:18 ч.

Тип апартамент
1-стаен
Квадратура
35 кв. м.
Цена на кв.м.
1000 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
реф. 85863

Нов Дом 1 представя на Вашето внимание, имот, намиращ се между Чаталджа и Район Приморски - Варна.

Имотът представлява една стая с площ около 30 кв. м, с оставени изводи за кухненска част, с прозорец, с баня и тоалетна и е на ниво сутерен

В банята има монтирана помпа, включена към ВиК.
Имотът се завършва по БДС.

Помещението е компактно и функционално, подходящо за отдаване под наем или използване като офис.

Локацията е сред най-предпочитаните във Варна, в близост до централната част на града, до пазар Чаталджа, университети, болници, учреждения, магазини и спирки на градски транспорт.
Имот, с отлична локация и добра доходност при отдаване под наем.

Ние сме с Вас до финализиране на сделката.

Консултант Недвижими имоти - Женя Илиева - 0894 555 680
Преглеждания: 10
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
35 000 € 68 454,05 лв
Не се начислява ДДС