Продава 2-СТАЕН, гр. София, Манастирски ливади → Обява 54653581

Продава 2-СТАЕН, гр. София, Манастирски ливади
гр. София, Манастирски ливади Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 17:55 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
69 кв. м.
Цена на кв.м.
3188 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
3
Година
2026
ИРИДА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Ви предлага нов двустаен апартамент в кв. Манастирски ливади. Намира се на тиха улица в близост до България МОЛ ,магазини Била, Лидл, Джъмбо, Комсед, детски градини , училища и множество обществен транспорт.

Имотът е разположен в новострояща се сграда, пред А-15, част от луксозен комплекс. Състои се от дневна с трапезария и кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, склад и тераса. Висококачествено изпълнение : блиндирана врата ,пет камерна немска PVC дограма, висока топло и шумоизолация.

Отличен имот за инвестиция и/ или живеене!
***
ПОСЕТЕТЕ САЙТА НИ : WWW.IRIDA.BG

Обадете се сега на тел: 0878332245 и цитирайте този код: A-1891212

e-mail: [email protected]
***
СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС! РАБОТИМ И В ПОЧИВНИТЕ ДНИ!

Предлагаме БЕЗПЛАТНО СЪДЕЙСТВИЕ за одобрение и получаване на ипотечен кредит за покупка на жилище при най-добри условия за Вас, чрез услугите на лицензиран кредитен консултант!
Преглеждания: 3
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
220 000 € 430 282,60 лв
Не се начислява ДДС