Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Кършияка → Обява 54756575

Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Кършияка, снимка 1 - Апартаменти - 54756575 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Кършияка, снимка 2 - Апартаменти - 54756575 1/2
Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Кършияка
гр. Пловдив, Кършияка Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 01:25 ч.


Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
102 кв. м.
Цена на кв.м.
1500 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
4
Година
2023
Компания `Х` представя на Вашето внимание Тристаен апартамент в Кършияка.

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Кършияка е предпочитан квартал с добра инфраструктура, близо до центъра на Пловдив. Предлага разнообразие от имоти и удобен достъп до училища, магазини и транспорт. Имотите имат стабилна стойност и добър инвестиционен потенциал.

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Разполага с площ от 102 кв.м. разгърната в следното функционално разпределение:Дневна,две спални,баня,тоалетна и тераса.

СЪСТОЯНИЕ: Жилището се предлага необзаведено и предоставя възможност на новите собственици да създадат дома си с личен почерк и стил.

Заповядайте да Ви го покажем. Използвайки нашите услуги Вие ще превърнете закупуването на новия си дом в едно приятно изживяване, ще получите персонален консултант, съдействие при кандидатстване за кредит от всички банки в България, интериорни дизайнери и екип, който да се погрижи за нужните документи по Вашата сделка. На Ваше разположение сме всеки ден, от понеделник до неделя от 09:00 до 20:00ч. Възползвайте се от безплатна консултация в наш офис, където ще ви спестим време и ще ви запознаем с всички актуални имоти в България, отговарящи на Вашето търсене. Свържете се с нас на 0887779990 или на 0884060990 и цитирайте кода към имота:86077
Преглеждания: 0
Другите търсят също
Обяви на потребителя ЕКС НВД ПЛОВДИВ ООД Виж всички 3843 обяви
Препоръчани за теб
Цена:
153 000 € 299 241,99 лв
Цената е с включен ДДС