Продава 2-СТАЕН, гр. София, Илинден
Цена на кв.м.
3179 €/кв. м.
Представям на Вашето внимание 2-стаен апартамент, преустроен на 3-стаен.
Имотът се намира в кв. Илинден на бул. Александър Стамболийски. Локацията е на минути от централната част от града, в непосредствена близост са спирки на трамвайни и автобусни линии, а метростанция Вардар е на няколко минути пешеходно разстояние. В същото време, пред блока има много зеленина и въздух, с отстояния от булеварда. В района има всичко необходимо за ежедневието на съвременния човек, няколко супермаркета, множество магазини и търговски обекти, парк, училища и детски градини.
Сградата е панелна, входът се заключва, чист и поддържан.
Имотът се намира на 2-ри етаж от 8, с изцяло южно изложение и гледка към зелена и приятна околоблокова площ.
Жилището е преустроено от 2-стаен в 3-стаен апартамент. Чистата застроена площ от 56,48 кв.м. е функционално разпределена между дневна с кухненски бокс, спалня и малка стая с балкон, баня с тоалетна, и коридор с вграден гардероб. Продава се обзаведен и готов за живеене, като е необходимо освежаване. Допълнителни подобрения са сменена дограма във всички стаи и външна топлоизолация на целия апартамент. Към имота има и мазе.
Сградата е с ТЕЦ, което заедно с изложението и това, че апартаментът е вътрешен, гарантира комфортни температури през зимата с минимални разходи.
Всичко това прави имотът много подходящ, както за лично ползване, така и с цел инвестиция и отдаване под наем.
Ако имате нужда от повече информация, за да се уверите в качествата на това предложение, може да се свържете с мен на телефон 0886835307 Маруся Евтимова.
Очаквам Ви заедно да разгледаме апартамента в удобно за Вас време.
Преглеждания: 3
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.