Продава 3-СТАЕН, гр. София, Център
Цена на кв.м.
6499 €/кв. м.
ВЕЛИКОЛЕПЕН АПАРТАМЕНТ! НАПЪЛНО ОБЗАВЕДЕН! СЛЕД РЕМОНТ!
Предлагаме на Вашето внимание тристаен апартамент в хубава, монолитна сграда на бул. Патриарх Евтимий до градинката на НДК и пешеходната зона на бул Витоша. Прекрасен район, отличаващ се с множество магазини, заведения и отлична комуникация (метростанция НДК), спирки на градския транспорт, градинки за разходки, училища, детска градина и много други.
Апартаментът е разположен на 3-ти етаж, с площ от 100 кв.м, ремонтиран сравнително скоро и се продава, както е на снимките. Разпределение: входно предверие, дневна с трапезария и светъл кухненски бокс с чисто нови ел. уреди, две самостоятелни спални, дизайнерска баня, втора тоалетна и тераса.
Прекрасен имот в идеалния център, както за живеене, така и за инвестиция, отличаващ се с това, че е изключително уютен, довършителните работи и обзавеждането са безкомпромисни и е с великолепна локация.
Работим с колеги по всички наши оферти! Агенцията ни предлага преференциални условия за отпускане на ипотечен кредит и пълно юридическо съдействие. Удобно е да се обаждате по всяко време! Водещ брокер: Николай Джанев - 0888 40 80 55. Оферта номер: 310.
Преглеждания: 3
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.