За контакти: Лично съобщение в Bazar, или позвъняване на номера в обявата. Не отговарям във Вайбър и всякакви други чат апликации, прощавайте.
Добър ден,
Предлагам безжични over-ear слушалки от затворен тип, марка Audio-Technica, Модел m50xBT2.
Това са слушалките с едни от най-доказалите се през времето драйвъри (говорители), изкарвани на пазара някога. Дизайнът на самите говорители е почти непроменен с десетилетия, и ако се загледате ще забележите, че любимите ви подкастъри/стриймъри/продуценти редовно използват точно тези слушалки.
От личен опит мога да кажа, че звукът е кристално чист и неподправен - все пак слушалките са насочени към студийна употреба. Все още притежавам два от жичните модели - m50x, като първите закупих 2011 година и все още работят. Животът на батерията е астрономически, сравнен със сходни слушалки в същия клас.
Закупих слушалките с цел да ги ползвам за конферентни разговори в работа, но не бях дотолкова доволен от микрофона, доколкото ми се искаше. За ежедневни разговори е супер, а слушалките пасват достатъчно добре, че да може човек да си върши работата и да се навежда, докато си слуша. Честно казано, това не са слушалки за "call center" - за това ги замених с Sennheiser Epos за работа, а в ежедневието си ползвам жичните m50x.
Когато не са ползвани, слушалките винаги са били съхранявани в коженото калъфче, с което си идват. Вярвам, че кутията все още е при мен (не помня дали имаше аксесоари в нея, но се съмнявам да е имало). Слушалките са ползвани, може би не повече от 100 часа кумулативно, и нямат никакви забележки.
П.С. Слушаките могат да работят и на жичен режим, с предоставения USB-C към 3,5мм жак кабел.
Не се колебайте да се свържете с мен при наличието на каквито и да е въпроси.