Стабилизираща система Tremmory за всички видове тремола на електрически китари. Ако китарата не държи строй и лесно се разстройва при използване на тремоло, това е което ви е необходимо. Забравяте за разстройването и тероризирайте яко тремолото. Произведено в Германия и няма компромис с качеството.
Ново струва 109 Евро в Thomann:
https://www.thomann.de/de/guitars_upgrade_tremmory_m.htm
https://www.thomann.de/de/guitars_upgrade_tremmory_s.htm
моята цена е 85 Евро. Монтажът е изключително лесен, а ефекта от поставянето му е невероятен. Продава се защото няма на каква китара да го сложа вече, а за някой колега ще бъде много полезен.
Плюсове от Tremmory системата:
-Абсолютно висококачествен материал! Според производителя, системата е изработена от неръждаема стомана. Неръждаемата стомана често е доста мека. Тази не е: Тя е здрава, твърда е! Бих я поставил поне на VA4 качество.
-Няма модификации по материала на китарата! Не е нужно да фрезовате нищо или да завинтвате винтове в тялото на китарата.
-Системата може да се сваля от китарата, без да остават остатъци когато решите.
-Tremmory държи тремолото толкова здраво на място, че когато свирите нормално на китарата, веднага получавате усещането, че свирите на китара с фиксиран мост! Това е фантастично!
-Огъването на струните не (!) влияе на системата на тремолото. Всички останали струни остават в хармония. Просто отлично!
-Огъването на струните става много по-лесно, защото вече не е нужно да компенсирате силно пружините на тремолото.
-Системата за тремоло е толкова стегната в позиция на покой, че струните вибрират независимо!
-Особено при ниската струна Ми, този ефект на "ду-инг" малко след дръпване на струната изчезва.
-Като цяло, всички струни вибрират по-чисто и хармонично. "Вибрацията" на тремоло изчезва!
-Настройването на ниската струна Ми на Drop-D вече не е проблем!
-Сустейнът на китарата остава непокътнат!
-Като цяло, свиренето на китарата е значително подобрено!
-Ако някоя струна се скъса, няма проблем! Останалите струни остават настроени!