VW Bora 2.0 115кс
На 217хил(мисля, има лепенка под капака)са сменени: Ангренажен комплект, водна помпа, пистов ремък, обтегач, маслен охладител На 223 последно е сменено маслото, антифриз, всички пластмаси/фланци/тройници по охл. Система, промита охл. Система и т. н. .. .. Преди около 20хил е сменено цялото окачване отпред и отзад (амортисьори, тампони, носачи, шарнири, накрайници вътрешни и външни, има спортни пружини h&r Сменени са и 90% от болтовете, скобите и шайбите по окачването с оригинални. Преди около 10хил са ревизирани задни спирачки, апарати, нови жила на ръчна, сменена спирачна течност. Свети лампа на абс заради заден десен датчик който е нов ама се скапа за два месеца, иначе самия абс няма проблем. Климатика работи, не работят багажника, шоф. ключалка, огледалото за обратно виждане и подгрева на шоф. огледало. Има свален теглич и високи пружини ако някой реши да го слага Цялата кола е с оригинална боя без задната броня, лака на тавана е зле Има централно, комфорт модул, сензор за дъжд, дневни фарове, затъмняващи се централно и странични огледала
Допълнителна инфомация:
- • Антиблокираща система
- • Бордкомпютър
- • Възд. възглавници - Задни
- • Възд. възглавници - Предни
- • Ел. Огледала
- • Ел. Стъкла
- • Климатроник
- • Лети джанти
- • С регистрация
- • Централно заключване
Преглеждания: 15
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.