Продава ПАРЦЕЛ, гр. Пловдив, Цариградско шосе
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПАРЦЕЛ С ЛИЦЕ НА ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ ГОТОВ ЗА РАЗВИТИЕ
Предлагаме за продажба поземлен имот с площ от 8 500 кв.м, разположен на първа линия на Цариградско шосе една от най-важните транспортни и търговски артерии на Пловдив.
Имотът разполага с 70 метра лице към главния път, което осигурява отлична видимост, лесен достъп и силно присъствие за всеки бъдещ бизнес проект. Правилната форма на парцела позволява ефективно планиране и оптимално усвояване на терена.
Ключово предимство е, че имотът е с вече сменено предназначение за индустриални нужди, което дава възможност за незабавно стартиране на инвестиционните намерения без необходимост от допълнителни административни процедури.
Локацията е утвърдена като предпочитана зона за развитие на логистични, производствени и търговски дейности, с бърз достъп до основни пътни връзки и отлична свързаност с града и региона.
Подходящ за:
Логистичен център
Производствена база
Складов комплекс
Търговски парк
Автосалон или шоурум
Представителна бизнес сграда
Имот с реална инвестиционна стойност, съчетаващ стратегическа локация, готов статут за развитие и отлични перспективи за дългосрочна възвръщаемост.
Преглеждания: 3
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.