Дава под наем 2-СТАЕН, гр. София, Бояна
📌 По номер на Оферта 1436!
🏡 Двустаен апартамент под наем в София, кв. Бояна 90 кв.м
💶 Наем: 800 / месец + депозит в размер 1200
🏢 Предлага се просторен и напълно обзаведен Двустаен апартамент с площ 90 кв.м, разположен в един от желаните и спокойни райони на София кв. Бояна, в подножието на Витоша- на ул. Георги Рилски .
✨*Имотът впечатлява с уют, функционално разпределение и прекрасна гледка към планината от открита тераса. Подходящ е както за сам човек, така и за двойка, търсещи комфорт, тишина и бърз достъп до природата.
- 🏗️ Сграда: 3-етажна, санирана
- 🔐 Затворен комплекс
- 🎥 Охранителни камери
- 🛗 Асансьор
- 🔥 Отопление: локално на газ
- 🌄 Открита тераса с гледка към Витоша
# 🛏️ Обзавеждане и оборудване:
Апартаментът е обзаведен с нови мебели и разполага с всичко необходимо за комфортно ежедневие:
🛏 1 спално легло
- 🌐 Интернет
- ❄️ Климатик
- 📺 Телевизор
- 🧺 Пералня
- 🍽️ Миялна машина
- 🍳 Готварска печка
- 🧊 Хладилник
- 🍴 Напълно оборудвана кухня
- 🛋️ Ново и удобно обзавеждане
# 🚗 Паркомясто:
Има възможност апартаментът да бъде нает с паркомясто срещу допълнителни 50 / месец.
# 🌿 Предимства на локацията:
Кв. Бояна предлага спокойна жилищна среда, чист въздух и непосредствена близост до Витоша, като същевременно осигурява удобен достъп до основни пътни артерии, магазини и градски удобства.
📞 Отличен избор за наематели, които търсят простор, комфорт и престижна локация в полите на Витоша! 📞 В очакване на вашите запитвания!
Преглеждания: 21
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.