Продава 4-СТАЕН, гр. София, Витоша
Цена на кв.м.
1462 €/кв. м.
ЛОФТ ТИП ПЕНТХАУС !!! ПАНОРАМА !!! ПЕРФЕКТНА ЛОКАЦИЯ !!!
BULGARIMMO предлага за продажба впечатляващ лофт тип пентхаус в кв. Витоша, част от бутиковия комплекс Семирамида Витоша . Имотът се намира на последен, пети етаж, в сграда на етап Акт 14, с очакван Акт 16 до края на 2027 г.
Жилището е създадено за хора, които търсят не просто апартамент, а просторен градски дом с характер, високи тавани, много светлина и усещане за къща във височина. Основната застроена площ е 104,64 кв.м, към която има лофт ниво от 43,83 кв.м, покривна тераса от 18,64 кв.м, цветарници с обща площ 18,74 кв.м, склад от 2,7 кв.м и 12,93 кв.м общи части.
Разпределението позволява функционално обособяване на просторна дневна зона с кухня и трапезария, две спални, санитарни помещения, складово пространство и второ ниво, което може да бъде използвано като кабинет, зона за релакс, библиотека, хоби пространство или допълнителна гостна зона. Голямата височина, множеството прозорци и покривната тераса създават изключително усещане за простор, въздух и светлина.
Имотът се предлага на етап строителство, като приложените визуализации показват примерна концепция за завършване и обзавеждане. Пространството има сериозен потенциал за луксозен интериорен проект в модерен стил, с акцент върху естествени материали, стъкло, дърво, зеленина и отворени обеми.
Комплексът Семирамида Витоша е замислен като иновативна жилищна среда с бутикови сгради, вертикални градини към терасите, капково напояване и зелена концепция, вдъхновена от идеята за градски оазис. Фасадите съчетават висок клас материали, естествена визия и модерни технически решения, а озеленяването е планирано така, че да създаде повече спокойствие, чист въздух и защита от градски шум.
Сградите са проектирани с минимални общи части, просторни помещения, висок клас дограма REHAU, троен стъклопакет, качествена шумо- и топлоизолация, керамични тухли Porotherm, фасадни клинкерни тухли, асансьори Schindler и съвременни инсталации. Комплексът е решен като квартал от самостоятелни сгради, без задължителни тежки такси за обслужване, като решенията за поддръжка се взимат от етажната собственост.
Локацията е едно от големите предимства на имота. Комплексът се намира в кв. Витоша, на ул. Проф. Васил Арнаудов , зад хотел Макси , в близост до бул. Симеоновско шосе , Околовръстен път, Sofia Ring Mall, Paradise Center, Бизнес парк София, търговски вериги, спирки на градски транспорт, училища, детски градини и Студентски град. Районът е сред най-бързо развиващите се в София и предлага отличен баланс между спокойствие, зеленина и бърз достъп до ключови точки на града.
Това е имот с рядко срещана архитектура за пазара в София лофт на две нива, последен етаж, големи обеми, покривна тераса, зелена концепция и силен потенциал както за лично ползване, така и за дългосрочна инвестиция. Подходящ е за купувачи, които търсят различен, представителен и просторен дом в един от най-перспективните южни райони на столицата.
За повече информация, оглед и консултация относно възможностите за покупка, довършителни работи и интериорно оформление, свържете се с BULGARIMMO.
Преглеждания: 8
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.