Дава под наем БИЗНЕС ИМОТ, гр. Бургас, Лазур
Имоти Премиер Ви представя функционално партерно помещение с отлична локация в ж.к. Лазур, гр. Бургас
Имаме удоволствието да ви представим този практичен имот офис с обща площ 40 кв.м., разположен в един от най-предпочитаните и комуникативни райони на Бургас ж.к. Лазур.
Имотът е построен през 2005 г. и впечатлява с удобно разпределение, подходящо за аптека или санитарен магазин и с лиценз за аптека.
Състои се от:
Три самостоятелни помещения, осигуряващи възможност за функционално разпределение според нуждите на бъдещия собственик
Баня с тоалетна, предлагаща допълнително удобство за служители и клиенти
Компактна и добре организирана площ от 40 кв.м., подходяща за ефективно работно пространство
Имотът се намира в район с отлична инфраструктура, бърз достъп до централната част на града, административни сгради, търговски обекти, заведения и спирки на градски транспорт.
Локацията в ж.к. Лазур осигурява висока видимост, удобство и престиж, което прави офиса подходящ както за собствен бизнес, така и за инвестиция с потенциал за отдаване под наем.
Цена: 850
Перфектен избор за предприемачи, малки компании или инвеститори, които търсят практичен имот в един от най-желаните райони на Бургас.
Не просто офис, а възможност за развитие на вашия бизнес в отлична градска среда.
За повече информация и огледи се обадете и цитирайте код 396096
Преглеждания: 2
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.