Продава 2-СТАЕН, гр. Благоевград, Освобождение
Цена на кв.м.
1245 €/кв. м.
Явлена предлага за продажба светъл и функционален двустаен апартамент, разположен в модерна новопостроена жилищна сграда в предпочитания квартал Освобождение, гр. Благоевград. Сградата е на етап Акт 15.
Жилището е с площ от 56,78 кв.м и 7,95 кв.м идеални части от общите части на сградата, както и прилежащо мазе.
Разпределението е практично и удобно:
просторна дневна с кухненски бокс;
уютна спалня;
баня с тоалетна;
обща тераса с излаз от двете стаи.
Апартаментът е с южно изложение, което осигурява изобилие от естествена светлина през целия ден, комфортна жилищна среда и отлична енергийна ефективност. От терасата се разкрива приятна панорамна гледка към града, допринасяща за усещането за простор и уют.
Имотът е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем, благодарение на добрата си локация, функционалното разпределение и качественото ново строителство.
Ако търсите модерен дом с отлично изложение, добра локация и прекрасна гледка, този апартамент е предложение, което заслужава вашето внимание. (yavlenaCOM/172735).
Преглеждания: 8
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.