Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Погреби
Цена на кв.м.
2060 €/кв. м.
International Real Estates (IRE) представя:
Продава се напълно обзаведен двустаен апартамент със собствено паркомясто в монолитна тухлена сграда с асансьор, въведена в експлоатация през 2011 г. Имотът се намира в кв. Погреби един от най-предпочитаните и спокойни райони на град Варна, съчетаващ тишина и бърз пешеходен достъп до идеалния център. Локацията предлага отлична инфраструктура, като в непосредствена близост се намират Колхозният пазар, Катедралният храм, Централната поща, големи търговски центрове, супермаркети, училища и удобни спирки на градския транспорт. Благодарение на стратегическото си местоположение, жилището е изключително подходящо както за лично ползване, така и за успешна инвестиция с цел отдаване под наем.
Разпределение:
Апартаментът се състои от входно антре, просторна дневна с кухненски бокс и трапезна част, уютна самостоятелна спалня, баня с тоалетна, тераса и прилежащо избено помещение. Югоизточното изложение осигурява изобилие от естествена светлина през целия ден.
Характеристики и предимства:
Площ: 50 кв.м
Строителство: Монолитно тухлено строителство от 2011 г.
Етаж: 4-ти
Изложение: Югоизток (топъл и изключително икономичен апартамент)
Отопление: Климатик
Паркиране: Собствено паркомясто, включено в цената изключително предимство за района
Допълнително пространство: Собствено избено помещение за съхранение на багаж
Състояние: Продава се напълно обзаведен и оборудван, готов за незабавно нанасяне
За повече информация и организиране на оглед, моля свържете се с нас на посочения телефон и цитирайте код на обявата: 2928
International Real Estates предлага пълно съдействие при покупка, включително безплатна консултация и подкрепа при банково кредитиране избор на най-добри условия и съдействие до финализиране на сделката.
Преглеждания: 3
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.