Дава под наем 3-СТАЕН, гр. София, Слатина
За повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 448 или и цитирайте референтния номер на имота: Sfa 91089.
Отговорен брокер: Виктор Димитров
Предлагаме под наем напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен в престижната и предпочитана за живеене зона на кв. Слатина, в непосредствена близост до парк Гео Милев . Имотът съчетава спокойна жилищна среда, отлична функционалност и удобна комуникация с всички ключови части на столицата. Апартаментът се намира на тиха и спокойна улица в малка, добре поддържана сграда и предлага комфортна атмосфера, подходяща както за семейство, така и за професионалисти, търсещи качествено градско жилище.
Жилището е с площ от 76 кв. м. и е разположено на първи етаж. Благоприятното южно изложение осигурява изключително добра естествена осветеност през целия ден и създава усещане за простор и уют във всяко помещение.
Разпределение:
просторно входно антре с достатъчно място за съхранение;
светъл и комфортен хол с обособена зона за отдих и почивка;
отделна кухня с практично разпределение;
две самостоятелни непреходни спални;
баня с тоалетна.
Апартаментът е напълно обзаведен и готов за нанасяне, като предлага балансирана комбинация от функционалност, комфорт и модерен стил. Интериорът е поддържан, с изчистена визия и внимателно подбрани мебели, които създават приятна домашна атмосфера. Кухнята е оборудвана с висок клас вградени електроуреди Bosch, включително - фурна, микровълнова печка, индукционен плот, пералня със сушилня. За максимален комфорт през всички сезони са налични климатици, осигуряващи оптимална температура както през летните, така и през зимните месеци.
Едно от големите предимства на имота е неговата отлична локация - район, който предлага спокойствие, зелени площи и едновременно с това бърз достъп до центъра на София.
В непосредствена близост се намират:
парк Гео Милев предпочитано място за разходки и спорт;
зала Фестивална ;
училища и детски градини;
супермаркети, магазини и ежедневни удобства;
разнообразни заведения;
спирки на градския транспорт.
На около 200 метра от сградата се изгражда нова метростанция, която ще подобри допълнително транспортната свързаност и ще осигури още по-бърз достъп до централните части на града и останалите райони на София.
Предимства на имота:
Напълно обзаведен и готов за нанасяне
Две самостоятелни спални
Южно изложение с отлична естествена светлина
Висок клас електроуреди Bosch
Климатици във всички ...
Преглеждания: 7
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.