Продава 2-СТАЕН, гр. София, Борово
Цена на кв.м.
2498 €/кв. м.
За повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 446 или 02 425 68 08 и цитирайте референтния номер на имота: Sfa 91108.
Отговорен брокер: Михаил Кръстев
Двустаен апартамент, който съчетава едни от най-търсените характеристики при покупка на жилище в София престижна локация, функционално разпределение, възможност за преустройство в тристаен апартамент, прекрасна гледка към Витоша и атрактивна цена за района.
Имотът се намира в предпочитаната част на кв. Борово, в непосредствена близост до бул. Тодор Каблешков една от ключовите пътни артерии в южната част на столицата. Локацията осигурява бърз и удобен достъп до основни транспортни връзки, бул. Цар Борис III , Околовръстен път и централната градска част, което прави района подходящ както за ежедневно живеене, така и за инвестиция.
Едно от основните предимства на жилището е възможността за преустройство в тристаен апартамент. Благодарение на добрата площ и функционалното разпределение, имотът позволява обособяване на допълнителна спалня, което значително повишава неговата практичност и добавя стойност както за лично ползване, така и като инвестиционен актив.
Безспорно предимство е откритата панорамна гледка към Витоша, която създава усещане за простор, повече естествена светлина и спокойствие. В динамичната градска среда подобна гледка е все по-рядко срещана, което допринася не само за комфорта на обитаване, но и за дългосрочната привлекателност и стойност на имота.
Районът предлага отлично развита инфраструктура и всички удобства за съвременен начин на живот супермаркети, училища, детски градини, медицински центрове, аптеки, заведения, търговски обекти и удобен градски транспорт. Близостта до основни пътни артерии и комуникации прави придвижването до различни части на София бързо и удобно.
Имотът е подходящ както за хора, търсещи собствен дом в един от предпочитаните южни квартали на София, така и за търсещи жилище с потенциал за отдаване под наем. Възможността за трансформация в тристаен апартамент допълнително увеличава неговата функционалност и пазарна стойност.
Комбинацията от отлична локация, близост до бул. Тодор Каблешков , удобен транспорт, панорамна гледка към Витоша, възможност за преустройство и атрактивна цена превръща този имот в предложение с висока добавена стойност и отличен потенциал за бъдещо развитие.
Оглед на имота
Можем да организираме оглед на имота спрямо нашия график и възможностите за достъп до него. Заявете вашето желание за оглед, ...
Преглеждания: 6
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.