Ray-Ban-Aviator
Заглавие за обявата:
Ретро Ray-Ban B&L USA Aviator 58-14 (G-15) – Оригинал, с позлата
Описание:
Продавам емблематични, напълно автентични винтидж слънчеви очила Ray-Ban Aviator, произведени в САЩ от Bausch & Lomb (B&L) преди придобиването на марката от Luxottica. Изключително рядък и ценен екземпляр за ценители и колекционери.
Основни характеристики и автентичност:
Маркировка на моста: „B&L RAY-BAN USA“, последвано от размера 58-14 (стандартен размер Aviator).
Лещи: Оригинални минерални (стъклени) лещи G-15 със специфичния тъмнозелен/сив нюанс за перфектен комфорт.
Гравировка: На двете стъкла има фин, лазерно гравиран знак „BL“ отстрани, както и оригиналния бял надпис Ray-Ban в горната част.
Рамка: Изработена с висококачествена галванична позлата (Gold Filled), характерна за американското производство. Покритието е изключително устойчиво и не потъмнява.
Дръжки: С оригиналните прозрачно-бледожълти накрайници (paddle temples), типични за ерата на B&L.
Състояние:
Очилата са в отлично винтидж състояние за годините си. Рамката е права, стегната и чиста. Лещите са оригинални и изключително запазени.
Комплектът включва:
Само очилата (продава се без оригинален калъф, което е съобразено с цената).
Преглеждания: 12
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.