Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Бриз
Цена на кв.м.
2493 €/кв. м.
Имоти Премиер с удоволствие Ви представя елегантен ДВУСТАЕН апартамент, разположен в кв. Бриз, гр. Варна
Апартаментът е с плобща площ 67кв.м и се състои от всекидневна, спалня, баня с тоалетна, просторна тераса пред двете стаи. Към имота има прилежащо избено помещение, както и прилежащи идеални части от парцела (земя), върху който е построена сградата. Към имота може да бъде закупено паркомясто в двора на сградата за 18 000 евро.
Жилището се намира на втори етаж в луксозна малка сграда на 5 етажа с асаньор и контролиран достъп, която ще е въведна в експлоатация през 2026г. Отличава се с модерна архитектура и луксозни общи части, а на разположение на живущите има вътрешен озеленен двор с веранда.
В непосредствена близост се намира Cherry by Mary, автобусни спирки, Кауфланд Бриз, офис на Еконт. Бърз достъп до квартал Левски, Технически университет, Военна болница, УМБАЛ Св. Марина.
Предимства на имота:
- обзаведен и оборудван готов за живеене
- статут на апартамент
- правилни форми на помещенията
- възможност за покупка на паркомясто
- качествено изпълнение с отлични изолации и висококачествени материали
престижна локация
За повече информация и оглед не се колебайте да се обадите на посочения номер за връзка! Код: 360814
Преглеждания: 4
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.