Продава ПАРЦЕЛ, гр. Перник, Мошино
Цена на кв.м.
161 € кв. м.
Предлагаме за продажба парцел, разположен в промишлената зона на кв. Мошино, гр. Перник, с отлична достъпност, голямо лице и възможност за реализация на различни бизнес проекти.
Имотът е с директен вход от главен булевард и осигурен достъп за ТИР, което го прави изключително подходящ за логистична, складова и производствена дейност. Парцелът е с отреждане за складова или производствена дейност и разполага с приблизително 35 метра лице към вътрешноградската магистрала. Отличната видимост от основната пътна артерия осигурява добра разпознаваемост на бъдещия обект и създава отлични възможности за реклама и позициониране на бизнеса.
В имота са прокарани канализация, вода, което улеснява бъдещото изграждане и експлоатация на обект.
Локацията предлага бързи и удобни транспортни връзки както с Перник, така и със София, с възможност за лесен достъп до автомагистрала Струма , автомагистрала Европа , Северната и Южната тангента и Околовръстния път на София.
Парцелът е подходящ за изграждане на шоурум, магазин, складова база, строителна борса, производствен обект, бензиностанция, газстанция, автомивка или друг обект, съобразен с предназначението и параметрите на имота.
Допълнително предимство: съществува възможност за закупуване на съседен парцел със сходни параметри.
Имот с отлична видимост, ТИР достъп, комуникации и стратегическа локация подходящ избор за бизнес, който има нужда от добра транспортна свързаност и присъствие на основна пътна артерия. (yavlenaCOM/174175).
Преглеждания: 5
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.