Продава МЕЗОНЕТ, гр. София, Младост 1
Цена на кв.м.
1692 €/кв. м.
Предлагаме за продажба обзаведен мезонет на две нива, след основен ремонт, с площ около 120 кв.м., разположен на 24-ти етаж от общо 25 в сграда на комуникативна локация на Цариградско шосе, зад хотел Метрополитен .
Имотът се отличава с впечатляваща панорамна гледка към летището и централната част на София, както и с височината на етажа, осигуряваща простор и усещане за уединение.
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ:
Първо ниво около 70 кв.м.:
просторен хол;
кухненски бокс;
спалня с тераса и прекрасна панорамна гледка;
баня с тоалетна;
изградена панорамна площадка с впечатляваща гледка към летището и центъра.
Второ ниво около 50 кв.м.:
две отделни помещения, подходящи за офис, ателие, кабинет или допълнителна жилищна площ.
Апартаментът се предлага обзаведен и след ремонт, като разпределението на двете нива позволява ясно отделяне на жилищната от работната зона.
ЛОКАЦИЯ
Имотът се намира на изключително комуникативно място на Цариградско шосе, в непосредствена близост до хотел Метрополитен , с бърз достъп до центъра на София, летището, основни пътни артерии, бизнес зони и градски транспорт.
Цена: 203 000 EUR
Имотът е отличен избор за хора, търсещи просторен мезонет с панорамна гледка, както и за съчетаване на жилищна и офис функция.
Реф.Н.88559
За повече информация и организиране на оглед, свържете се с нас на посочения телефон.
Преглеждания: 9
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.