Обявата не е активна. Намери подобни обяви в Книги, канцеларски материали -> Художествена литература в гр. Варна.

Параноя Джоузеф Файндър → Обява 24492502

Параноя Джоузеф Файндър, снимка 1
Обявата не е активна!
Параноя Джоузеф Файндър, 5,62 €
гр. Варна Изтекла/Деактивирана днес в 14:04 ч.
Състояние
Използвано
Доставка
Купувача
състояние:
добро-Леки петна от пожълтяване на хартията от старост.
издателство:
Probook
град на издаване:
София
година на издаване:
2013
език:
Български
страници:
544
корици:
меки
формат:
205/145мм
книгата е в наличност

1599137
Параноя
Джоузеф Файндър

Адам Касиди е на 26 г. Работи във високотехнологична корпо-рация. Не обича работата си и допуска груб фал. Следва заплаха за затвор или... да стане шпионин в конкурентна фирма.
Обучават го и захранват с поверителна информация. В новата фирма Адам Касиди се превръща в звезда. Забогатява, кара порше, живее в страхотен апартамент и спи със страхотно гадже. Животът му е съвършен. Но... всичко се плаща!
В мига, в който се опитва да се отърве от хората, които му дърпат конците, започва истинският кошмар...

Джоузеф Файндър е автор на няколко трилъра, сред които “Часът нула” и попадналият в списъка бестселър на “Ню Йорк Таймс” “Тежки престъпления”, станал основа за сценарий на филм с участието на Ашли Джъд и Морган Фрийман. Файндър е член на Асоциацията на бившите служители на разузнаването и е писал в “Ню Йорк Таймс”, “Вашингтон Поуст” и “Ню Рипаблик” по въпроси, свързани с шпионажа и международните отношения. Живее в Бостън, Масачузетс.


Преглеждания: 328
Още обяви в Bazar.BG
Вижте подобни обяви: