Нищо особено → Обява 28217417

Нищо особено
гр. София, Люлин 6 Наблюдавай

Публикувана/обновена на 18 септември 2024г. в 12:07 ч.

Състояние
Ново
Доставка
Купувача
Вид
Други
Автор: Жюстин Леви
Обем: 196 стр.
Формат в мм.: 130 х 200
Издател: Пулсио
Корица: Мека
Година на издаване: 2008
Състояние: На склад
Ка 7

"Ти какво очакваше? питам го аз. Смяташ, че ще бъде лесно да ме напуснеш? Мислиш си, че ще те оставя да го направиш? Хвърлих рамката на земята, стъклото се счупи, но тъй като това не бе достатъчно, скочих от леглото и скъсах снимката, тази, която твърдеше, че най-обича, снимката на двама ни като младоженци, красиви и малко смешни, на сватбата ни имаше толкова хора, които не познавахме, че си тръгнахме преди края..."

Жюстин Леви е дъщеря на френския философ Бернар Анри Леви.
След като съпругът й я напуска заради Карла Бруни, тя прекарва няколко години в зависимост от амфетамини, а след като излиза от кризата, изразява чувствата си с настоящия роман.
"Нищо особено" предизвиква медийна сензация, измествайки от първото място "Шифърът на Леонардо" в класацията на бестселърите на европейския пазар.
Преглеждания: 233
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена
Цена:
7 лв
3919 рейтинг
Книжен храм ЕООД
Доставя с % отстъпка
В Bazar.BG от 12 ноември 2012г.
Последно активен днес в 19:32 ч.
20175 обяви на потребителя
Съобщи за нередност!