Филм на Видеокасета(VHS) - Ръката на възмездието
Двете най-могъщи мафиотски фамилии в Лас Вегас - Малучи и Даймънт, са решили да сключат примирие. Те ще разделят града по равно на зони на влияние и ще дойде края на враждата. Но това не е по вкуса на Дино Даймънт /HARRY GUARDINO - ДЖЕЙК И ДЕБЕЛАКА: НЕОНОВА ИМПЕРИЯ/. Докато Виктор Малучи /ABE VIGODA - КРЪСТНИКЪТ - 1,2/, човек на честта, е готов да спазва правилата на договора, Дино няма намерение да дели града с никого. За него примирието е само прикритие, докато измисли своя план. Фист - ''Юмрук'' /SAM JONES - А-ОТБОР; ФЛЕШ ГОРДЪН/ е от хората на Дино, които събират данъците от длъжниците му. Той владее до съвършенство юмручния бой и излиза победител от всяка схватка. Но въпреки че е толкова добър в боя, той не обича насилието и Джина /JOE HOUSE - ЕРГЕНСКО ПАРТИ/, неговата приятелка, много лесно успява да го склони да се оттегли от този бизнес.
Всичко се обърква, когато подлият план на Дино успява и в една злополучна нощ Виктор Малучи е убит. Сали, неговият син, се заклева да отмъсти. От друга страна Джонсън /BUBBA SMITH - ПОЛИЦЕЙСКА АКАДЕМИЯ 1-4/, детектив, на когото Дино плаща, иска от него да му предаде някой, който да бъде изкупителната жертва за убийството на Виктор Малучи пред обществото. С лека ръка Даймънт жертва Фист. За да не обърка плановете им, един от хората на Дино убива Джина. Фист е арестуван за убийството на Виктор Малучи и Джина.
Но един човек ще го измъкне от затвора. Един човек, който знае, че отмъщението ще ги обедини и ще ги направи непобедими!
Жанр: Екшън
Времетраене: 98 минути
Звук: HI - FI Stereo / С български дублаж: (ТАНДЕМ ВИДЕО)
Състояние на видеокасетата: Отлично
Видеокасетата е проверена / прегледана ! Няма изтрити очастаци, няма смачкано, няма мухъл. В пълна изправност. Пускате и гледате, без да зацапва главата на видеото ви.
За още филми на видеокасети и DVD -> разгледайте и другите ми обявите. Изпращам по Еконт или Спиди с 10% отстъпка за разходите по пътя.