APT5010JLL n-FET 500V, 43A, 520W, 0.1ohms → Обява 49090343
APT5010JLL n-FET 500V, 43A, 520W, 0.1ohms
гр. София, Център Наблюдавай
Публикувана/обновена на 13 март в 14:29 ч.
Състояние
Ново
Доставка
Лично предаване; Купувача
APT5010JLL n-FET 500V, 43A, 520W, 100mOhms typ., SOT227