ОСТАВАТ
00часа
00мин.
00сек.
до големите отстъпки на
Ден за разпродажби

Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, м-т Салтанат → Обява 49180824

Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, м-т Салтанат
гр. Варна, м-т Салтанат Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 11:36 ч.


Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
96 кв. м.
Цена на метър
5000 € кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
1
Година
2010
ТОПИММО предлага за продажба изискан апартамент, разположен на първи жилищен етаж в сърцето на Морската градина най-престижната и търсена локация в град Варна.

С обща площ от 95.75 кв.м. и прилежаща земя от 128.93 кв.м., този имот съчетава стил, комфорт и рядка възможност за собственост на такова място.

Жилището разполага с просторна дневна с кухненски бокс, светла спалня с прилежащ дрешник, модерна баня с тоалетна и две прекрасни тераси. Апартаментът е изцяло завършен с висококачествен естествен паркет, а банята е оборудвана със стилна санитария от водещи производители. За максимален комфорт е инсталирана климатична система.

Има възможност за покупка на четири паркоместа, всяко с площ от 15 кв.м., като цената на всяко едно е 50 000 евро.

Със своето функционално разпределение и топ локация, този апартамент е подходящ както за уютен дом, така и за престижен офис.

Не пропускайте възможността да притежавате имот в най-ексклузивната зона на Варна, където срещата между лукса и природата създава съвършен баланс! Референтен номер: ZL-3902
Преглеждания: 20
Другите търсят също
Обяви на потребителя ТОПИММО Виж всички 467 обяви
Препоръчани за теб
Цена
Цена:
480 000 €
Цената е с включен ДДС
Покажи телефон08XX XXX XXX (покажи)
ТОПИММО
В Bazar.BG от 06 април 2020г.
Последно активен днес в 15:29 ч.
467 обяви на потребителя
Съобщи за нередност!