Продава 3-СТАЕН, гр. София, Редута
Цена на метър
2821 € кв. м.
***ТОП ЦЕНА ЗА ТОП ИМОТ***
Имот БГ. Корект предлага за продажба тристаен апартамент в кв. Редута.
Имотът е със следното разпределение: голяма дневна с кухня, две спални, просторен коридор с голям гардероб за съхранение, баня с тоалетна, отделна тоалетна и балкон.
Апартаментът е светъл и топъл.
Изложение юг (дневна с трапезария и едната спалня) север (спалня). Жилището е вътрешно и топло и много добре изолирано. Напълно завършено с качествени материали, с нужда от освежаване.
Апартаментът се продава с мазе с площ 6.7 кв.м. и собственост върху идеални части от поземления имот, върху който е построена сградата. Сградата е с луксозно изпълнени и добре поддържани общи части.
Намира се на една пресечка от парк Гео Милев , в непосредствена близост до училище и детска градина, метростанция, хипермаркет и спирки на градски транспорт.
Районът е изключително комуникативен, с много добри транспортни връзки и инфраструктура.
***АГЕНЦИЯТА ОКАЗВА СЪДЕЙСТВИЕ ЗА БАНКОВО ФИНАНСИРАНЕ, ВЕЧЕ И ФИКСИРАНА ЛИХВА***
ЗА ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ И ОГЛЕД:0884888369/ИВАН ЗЛАТАНОВ/.
***ОГЛЕДИ ВКЛЮЧИТЕЛНО СЪБОТА И НЕДЕЛЯ***
Преглеждания: 8
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.