Двустаен Младост 3 луксозно обзаведен
ЛУКСОЗНО ОБЗАВЕДЕН ГОТОВ ЗА НАНАСЯНЕ ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ СЛЕД ОСНОВЕН РЕМОНТ В МЛАДОСТ 3
Директно от собственик
Продава се луксозно обзаведен двустаен апартамент, на топ локация в ж.к. Младост 3, в непосредствена близост до бул. Александър Малинов и метростанции Ал. Малинов и Ал. Теодоров-Балан, на 9ти от 13 етажа, с изложение изток-югоизток към вътрешността на комплекса, тих и панорамен. Кварталът е с отлична инфраструктура и транспортни връзки, около блока има обширни зелени площи, свободни паркинги, магазин Фантастико, аптека, търговски център. Съвсем наблизо са супермаркетите Кауфланд и Хит, както и училища, детски градини, паркове, поликлиника и общинска администрация. В района има и множество заведения и други услуги, което прави ежедневието удобно и приятно.
Апартаментът и околните жилища са санирани и енергийно ефективни. Апартаментът се продава след основен ремонт, с много функционално разпределение, състои се от дневна с кухня и трапезария, спалня с работен кът, антре и баня с тоалетна. Луксозно обзаведен е с мебели висок клас, изпълнени по поръчка. В обзавеждането са включени и нови вградени електроуреди, с голям хладилник с отделен фризер, съдомиялна, индукционен плот, фурна, мощен апсиратор с пълно вграждане, отделно има и пералня. Жилището е подходящо за сам човек или двойка.
Местоположение: ж.к. Младост 3
Изложение: изток-югоизток
Вид строителство: ЕПК
Година: 1990
Етаж: 9 от 13
Отопление: ТЕЦ
Предлага се в следното състояние:
- Нова ВиК инсталация, с изводи и за бойлер
- Нова електрическа инсталация за кухня и електроуреди, ново табло
- Нови ключове, контакти и осветителни тела в целия апартамент
- Стени и тавани с боя, тапети и декоративна мазилка
- Подове с висококачествена водоустойчива винилова настилка
- Нова баня с испански гранитогрес и мозайка, нова санитария с вградено казанче
- ПВЦ дограма и нова входна врата
- Кухня по поръчка с нови вградени електроуреди, корпус и врати висок клас МДФ супер мат и декоративни - 3D вълна, LED осветление
- Трапезарна маса естествен фурнир и столове
- Голям удобен диван с перяща дамаска висок клас с механизъм на облегалките и лежанка с ракла, удобен за спане
- Тапицирана спалня по поръчка с красива табла и място за съхранение с повдигащ мехнаизъм
- Удобен четирикрилен гардероб с вградени чекмеджета в спалнята
- Работен кът към спалнята с бюро и шкафове
- Блекаут завеси с пълно затъмнение на помещенията
Пред входната врата на жилището има и малко предверие със шкаф (за обувки) и втора метална врата.
Общите части са ремонтирани и поддържани. Има два работещи асансьора, едният от които голям. Вратата на входа се отваря с чип, с който се ползват и асансьорите.
Предимства:
- Топ локация, до метро, автобусен трабспорт, магазини, училища, детски градини, комунални услуги, паркове
- Много зелени площи
- Много място за паркиране, не се налага закупуване на гараж или паркомясто
- Отлично изложение с панорамна гледка
- Светъл, тих и топъл, саниран
- Много функционално разпределение
- След основен ремонт
- Луксозно обзаведен, готов за нанасяне
- Голямо складово помещение - таван, подходящ и за кабинет или стая
- Поддържани и чисти общи части
- Два работещи асансьора