Мото/ ловни ботуши Johnny Bulls Mid номер 40
Средно дълги ботуши Johnny Bulls Mid номер 40
Идеални както за зимата , така и за мотористи , за лов , за туризъм .
Много топли отвътре с естествена напа / вълна .
Външно естествена здрава кожа .
Височина 30 см .
За всички нас, които обичат рок стила и имат строги изисквания за качество, дизайн и комфорт, чифт ботуши Johnny Bulls Mid Boot Black/Silver са добър избор. Тези класически ботуши се повдигат малко на прасеца и са идеални за носене през есента и зимата. Ботушите имат две декоративни и функционални катарами.
Кожа, която остарява красиво
Johnny Bulls първоначално са произвеждали дрехи и обувки за мотоциклетисти, но днес са основно производители на стилни и удобни обувки. Johnny Bulls са есенно-зимни ботуши, изработени от качествена кожа. В началото кожата се усеща малко твърда, но скоро се оформя по крака ви.
Люлеещ се детайл
Не е нужно да обичате мотоциклети, за да се влюбите в тези ботуши! Ботушите Johnny Bulls Mid в черно/сребристо са наистина класически есенни ботуши със стилен дизайн, които са идеални както за ежедневието, така и за партита. Носете ботушите с тесни дънки или къса рокля.
Грижете се за кожените си ботуши
Johnny Bulls са известни с качествените си ботуши, изработени от естествена кожа, а изборът на материали е наистина добър. Но за да изглеждат добре вашите Johnny Bulls Mid Boot, е добра идея да ги импрегнирате, когато са нови. Тогава те получават защитна повърхност, която става по-устойчива на вода и мръсотия.
Преглеждания: 103
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.