Дава под наем 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски → Обява 52113947

Дава под наем 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски
гр. Пловдив, Христо Смирненски Наблюдавай

Публикувана/обновена на 03 декември в 16:02 ч.


Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
66 кв. м.
Цена на кв.м.
7 €/кв. м.
Eтаж
4
ВИДЕО ОБИКОЛКА ПОД ОПИСАНИЕТО

100 МЕТРА ОТ МОЛ ПЛОВДИВ | ВКЛЮЧЕНО ПАРКОМЯСТО В НАЕМА | ЗА ПЪРВИ НАЕМАТЕЛИ

ЕЙЧ ЕЙЧ Пропърти отдава ексклузивно под наем напълно обзаведен двустаен апартамент на ул. Перущица, на 1мин пеша от МОЛ Пловдив. Жилището се намира на непоследен етаж в нова тухлена сграда. На партерно ниво е осигурено вътрешно паркомясто в двора на сградата, до което достъпа е чрез щора с дистанционно.

Локацията е изключително подходяща за млада двойка, студенти или сам човек. Под жилището има хранителен магазин, автобусна спирка, а на 5мин пешеходно разстояние има фитнес, ЛИДЛ и Кауфланд.

В апартамента ще намерите всичко необходимо за едно домакинство - завършен санитарен възел, хол с кухня и трапезария, спалня, тераса. Преди настаняване на новите наематели ще бъдат монтирани завеси на всички прозорци.

Ако наемателите не се нуждаят от паркомясто може да се направи разумен коментар на цената. Домашни любимци не се допускат.

За повече информация и организиране на оглед - 0897080399 Ангел Катушев
Преглеждания: 27
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
850 лв 434,60 €
Цената е с включен ДДС