Сгъваем велосипед Brompton/ Бромпптън
Както се вижда и на снимките, велосипеда е гледан и пазен като писано яйце. Често го мия и му удрям вакса. За всяка сменена част е купувана нова, по-добра алтернатива.
Накратко: Tange headset с капсуловани лагери, лек, алуминиев курбел с по-нисък брой-зъби (48т) и външни лагери на средното движение Hollowtech 2, ЧИСТО НОВИ гуми Continental на по-малко от 1км, спорно кормило на Ritchey, по-дебел тампон за задното заключване на триъгълника, нови черни клеми за захвата на сгъващите механизми и много други дреболии.
Интересното за този сетъп е, че съм използвал лапа от М-кормило, с волан като от S-кормило, което позволява най-добрата възможна спортна позиция. Седловото колче е по-малкия размер, но на мен (180см) ми пасва перфектно. Кантара ми го мери 10.10кг, но самите педали са общо 400г+, така че има какво още да се вади от теглото. Имам и калници, но с тях е грозен.
Велосипеда се продава БЕЗ чантата и калниците. С тях цената е различна.
На несериозни съобщения НЕ отговарям.
САМО ЛИЧНО ПРЕДАВАНЕ ЗА СОФИЯ!