Дава под наем 2-СТАЕН, гр. Варна, Виница → Обява 52320028

Дава под наем 2-СТАЕН, гр. Варна, Виница
гр. Варна, Виница Наблюдавай

Публикувана/обновена на 08 декември в 12:11 ч.


Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
45 кв. м.
Цена на кв.м.
7 €/кв. м.
Eтаж
4
Предлагаме под наем обзаведен двустаен апартамент в кв. Виница, гр. Варна. Жилището е свободно за нанасяне и се отдава дългосрочно с договор за една година.

Апартаментът е с площ от 55 кв.м, разположен на 4-ти етаж от 5 в тухлена сграда, построена през 2012 г. Сградата е модерна, с добре поддържани общи части и стилна фасада. Жилището е без преход и с югозападно изложение, което осигурява светлина и уют през целия ден.

Разпределението включва коридор, дневна с кухненска част, спалня, баня с тоалетна и две тераси. Апартаментът е напълно обзаведен и оборудван климатик, пералня, телевизор, интернет. Няма такса за поддръжка, а достъпът до сградата е контролиран.

В района има удобен обществен паркинг. Локацията е отлична в близост до спирка, училище и детска градина, както и само на минути от морето и плажа. Районът е добре развит, с магазини, ресторанти и заведения. Домашни любимци не се допускат.
Преглеждания: 48
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
651,29 лв 333 €
Не се начислява ДДС