Продава 1-СТАЕН, гр. Пловдив, Гагарин → Обява 52604372

Продава 1-СТАЕН, гр. Пловдив, Гагарин, снимка 1 - Апартаменти - 52604372 Продава 1-СТАЕН, гр. Пловдив, Гагарин, снимка 2 - Апартаменти - 52604372 Продава 1-СТАЕН, гр. Пловдив, Гагарин, снимка 3 - Апартаменти - 52604372 Продава 1-СТАЕН, гр. Пловдив, Гагарин, снимка 4 - Апартаменти - 52604372 1/4
Продава 1-СТАЕН, гр. Пловдив, Гагарин
гр. Пловдив, Гагарин Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 11:34 ч.

Тип апартамент
1-стаен
Квадратура
43 кв. м.
Цена на кв.м.
1279 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
2
Година
2027
🙏 С всяка сделка ние от Diamond Home помагаме! 💎
Даряваме процент от нашата комисионна на Фондация Вярвай - организация, която подпомага хора, борещи се с рак.
Вярваме, че заедно можем да направим нещо повече от просто бизнес - можем да дадем надежда. ❤️

ЕКСКЛУЗИВНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЕДНОСТАЕН АПАРТАМЕНТ В КВ. ГАГАРИН

Представяме Ви едностаен апартамент в новострояща се жилищна сграда, отличаваща се със съвременно строителство, функционални разпределения и удобна локация в кв. Гагарин.

Имотът е с площ от 43,32 кв.м и се намира на 2-ри етаж от общо 13, с изложение север.

Разпределението включва входно антре, дневна с трапезария и кухненски бокс, баня с тоалетна и тераса.

Локацията предлага отлична комуникация и бърз достъп до ключови части на града. В близост се намират детски градини, училища, магазини и спирки на градски транспорт.

Имотът е подходящ както за първо жилище, така и като сигурна инвестиция с цел отдаване под наем.

Нашата мисия: доверие и обслужване от най-висок клас 💎
Над 1000 имота и професионални услуги: консултация със старши брокер, съдействие при кредит, договаряне на условия, пълна документация и управление на имоти.
📞 За оглед или информация: свържете се с нас!
Оферта 243316
Преглеждания: 237
Другите търсят също
Обяви на потребителя ДАЙМЪНД ХОУМ БЪЛГАРИЯ ЕООД Виж всички 516 обяви
Препоръчани за теб
Цена:
55 000 € 107 570,65 лв
Цената е с включен ДДС