Бъдещето - човек, общество, технологии, планета [19 книги] → Обява 52640647

Бъдещето - човек, общество, технологии, планета [19 книги]
гр. Пловдив, Център Наблюдавай

Публикувана/обновена на 03 декември в 17:00 ч.

Състояние
Използвано
Доставка
Купувача
Вид
Други
При желание - ще изпратя допълнително снимки и информация.

1. Technology vs. Humanity [13лв]
The Coming Clash Between Man and Machine
Много запазена книга, но на няколко места в текста има отбелязани редове със светъл маркер. Меки корици, 195 страници, английски език.
Резюме:
Futurist Gerd Leonhard breaks new ground again by bringing together mankind's urge to upgrade and automate everything-down to human biology itself-with our timeless quest for freedom and happiness. Before it's too late, we must stop and ask the big questions: How do we embrace technology without becoming it? When it happens-gradually, then suddenly-the machine era will create the greatest watershed in human life on Earth.

2. Exponential Ethics [15лв]
Поредица Think Media: EGS Media Philosophy Series.
Почти отлично запазена, меки корици, 214 страници, английски език.
Какво в бъдещето предизвиква страх у вас днес? Роботи? Неспособността ни да сме в крак с нововъзникващи технологии? Или нещо съвсем друго?
В идните десетилетия ще сме свидетели на технологични и социални промени, които нямат аналог в човешката история - неостаряващи общества, софтуерно базирани безсмъртни хора, кибернетични организми и транспортни средства с невъобразимо висока скорост. Можем ли да съществуваме съвместно с машини, които ще бъдат по-умни, по-бързи и по-мъдри от нас? Ще се слеем ли с технологиите или ще се появи ново измерение на „човеците“? Какви са последиците от човешката намеса в еволюцията и можем ли да ги прави достатъчно отговорно? Има ли етиката роля във възприемането, реагирането и управлението на тези процеси? Ако да - как?
Това е основният въпрос, на който авторът търси отговор. За нея етиката трябва да е в крак с експоненциалния прогрес на технологиите. Етиката трябва да надскача и да улеснява публичните дебати не само сред управляващи, но и сред влиятелни съвременни мислители, философи, учени, инженери и видни автори на научна фантастика. Учениците също трябва да бъдат стимулирани да разсъждават, преди да създадат нови разрушителни иновации.
Не трябва и не искаме да забавяме прогреса, ние искаме да се сприятелим с него. Предстоящото десетилетие ще бъде най-новаторското в историята и експоненциалните технологии ще доведат до експоненциални иновации. Трябва да се стремим да предприемем това пътуване, осъзнавайки рисковете, пред които сме изправени, и да отправим призив за действие за открито обсъждане на социалните последици, които тези технологии биха могли да имат, ако бъдат оставени само на своите „създатели“ – един призив за действие в преследване на експоненциална етика.
Книгата е интересен поглед към бъдещето, който трябва да включва в себе си и етичен модел за осмисляне на процеси и събития. В нейния редакционен колектив участват редица известни философи, професори и анализатори, сред които Славой Жижек и Джудит Бътлър.

3. Adam`s Curse. A Future Without Men [11лв]
Сравнително запазена, но с козметични забележки. Меки корици, 384 страници, английски език.
От генетична гледна точка, единствената разлика между мъжете и жените е, че докато жените имат две X хромозоми, мъжете имат една X и една Y. Изненадващо е, че една хромозомна разлика от нашите общо четиридесет и шест може да има толкова важни последици, но е факт. Достатъчна ли е тази относително малка генетична вариация наистина, за да обясни огромните различия между половете, не само физическите, но и психологическите, социалните, дори културните?
Опирайки се на собствената си работа в челните редици на съвременната генетика и вълнуващите теории на еволюционната биология, Брайън Сайкс изследва мистериите на науката за пола и хвърля научен поглед върху това, което мотивира мъжете. Той разглежда най-основните въпроси за това защо има само два пола при хората и дори защо изобщо ги има. Той повдига и по-далечни въпроси като: Има ли генетична причина за мъжката алчност, агресия и промискуитет? Има ли такова нещо като мъжки хомосексуален ген? И какво ни казват гените за бъдещето на мъжете?
Заключенията на Сайкс ще изненадат някои хора и няма как да не предизвикат противоречия. Изключително важната мъжка Y хромозома става все по-малка и с минаването на поколенията женският геном поема надмощието, тъй като канибализира части от Y хромозомата. Жените печелят еволюционната битка на половете. Шокиращото заключение на автора е, че мъжете бавно, но сигурно вървят към изчезване.

4. The Future of Men [15лв]
The Rise of The Ubersexual and What He Means for Marketing Today
добре запазена, меки корици, 242 страници, английски език.
Проницателно изследване на ключов пазар в бурно движение, тази книга подчертава значителни демографски промени и тяхното въздействие – от бащата, който си стои вкъщи, до новото възраждане на мачото. Авторите черпят от своя опит като водещи лидери от света на рекламата - те бяха тези, които създадоха шума около юберсексуалните и метросексуалните - за да покажат, че новата дефиниция на мъжествеността е резултат от сложни социални, биологични и икономически влияния . От автомобили през козметика до потребителска електроника, тази авангардна книга обяснява как да се възползвате от потенциала на мъжкия пазар.

5. Lost on Earth. Nomads of The New World [15лв]
Отлично запазена, твърди корици, 294 страници, английски език.
ИНТЕРВЮ С АВТОРА:
В. За какво е LOST ON EARTH?
О. Става въпрос за това как падането на Берлинската стена предизвика поредица от събития, довели до най-голямото движение на хора в историята. И как реагира светът - чрез затваряне на границите си.
Въпрос: Защо американците трябва да се интересуват от това?
О. Има огромно население в транзит. Ако тези хора можеха да образуват нация, тя щеше да е десетата по големина. Повечето от тях искат да дойдат тук. Не само това, тези бежански кризи редовно принуждават американски войски да се появяват на места като Босна и Сомалия и Северен Ирак. Косово или дори Конго може да са следващите. Знаете ли от какво се страхува най-много Пентагонът? Че Съединените щати ще се окажат напълно ангажирани на две места едновременно.
В. Книгата разглежда тези наистина големи събития през очите на обикновени хора. Защо?
О. Това е, повече от всичко, историята за това какво е да загубиш дом, страна, място в света. Момиче от Източна Германия, бунтовник от Руанда, дезертьор от Ирак, медицинска сестра от Охайо, която попада в един много упадъчен, много мрачен свят в Сомалия. Частен детектив, нает да изведе автобус със сираци от Сараево. Животът им се разгръща и пресича на фона на разтърсващи земята събития. Виждаме забележителна история през техните очи.
Q. Има ли, все пак, нещо положително?
А. Има насилие и поквара, но историите са за живите. Хората тичат по пътя, бягат от домовете си, но се спасяват и от опасност. Независимо дали става въпрос за младо момиче, което просто бяга сляпо през гората, или за счетоводител, който планира своето сложно бягство от изопачената бюрокрация на града на етническо прочистване, историите са доста удивителни приключения с някои вълнуващи краища. Някои хора се озовават тук, в САЩ.
В. И тези събития, за които пишеш, произлизат от падането на Берлинската стена?
А. Краят на сблъсъка между суперсилите дестабилизира света. Вземете войната в Конго и страните, които го заобикалят. То беше предизвикано от конфликта в малката Руанда преди пет години. И Руанда избухна отчасти, защото Съединените щати и Съветският съюз вече нямаха причина да се състезават за глобално влияние. Ефектите от тази ера ще се усещат поколения наред.
В. Защо написахте тази книга?
A. Току-що се върнах от работа в чужбина за Associated Press. Спечелих награда Пулицър за отразяване на Руанда и бях поканен да участвам в група на ООН и да говоря за бежанците от съвременната епоха. И слушах оратори да говорят за това как американците не се интересуват много от това, което изглежда като една и съща безлична маса от хора, тътрещи се по пътя, молещи за помощ. И това просто ме удари: всички тези хора бяха част от един и същ феномен, от едно и също зашеметяващо пътуване в едно и също изгубено измерение. Чувствах се като в научна фантастика. Тези хора са обитавали скрит свят, страшен свят, място, където някога са живели някои от нашите родители или баби и дядовци. Исках да хвърля малко светлина върху това. Исках да накарам тези хора да оживеят.

6. Raising Global Nomads [15лв]
Parenting Abroad in an On-Demand World
Сравнително добре запазена, меки корици, 229 страници, английски език.
Светът е глобализиран, дигитализиран и, за съжаление, тероризиран. Това е голямата картина, която Робин Паско разглежда в Raising Global Nomads. В собствения й живот работата на авторката по отглеждането на двете й деца е приключила, тъй като дъщеря й започва кариера като екологичен активист, а синът й се отправя към университет. В петата си книга за емигрантски семейства тя разказва с честност и хумор какво е проработило за нейното семейство и споделя научени уроци. Стиловете на родителство като цяло и в частност на децата от "третата" култура са се променили драстично, което налага и преразглеждане на предизвикателствата на родителството в чужбина.

7. Planet Earth - The Future. What the Experts Say [9лв]
добре запазена, 255 страници, меки корици, английски език.
"Планетата Земя" е най-зрелищният поглед към нашата планета, който някога е бил излъчван по телевизията. Той кара милиони зрители да осъзнаят спиращата дъха красота и разнообразие от живот на нашата планета и също толкова важно - колко крехък може да бъде този живот.
Целта на тази книга е да дефинира проблемите на околната среда и опазването ѝ, които заобикалят някои от последователностите от процеси на планетата Земя, и да постави тези проблеми на водещи коментатори, включително неправителствени организации, политици и религиозни лидери като Джеймс Лийп (WWF International), Джефри Макнийли ( Световен съюз за опазване на природата) и архиепископът на Кентърбъри, заедно с още над 30 експерти.
Живеем в разрушителни времена и нашата отговорност за стопанисването на планетата е нещо, което никой от нас не може да си позволи да пренебрегне. Съставена от преписи от поредица интервюта, обмислено редактирани и съкратени, тази завладяваща и проницателна книга служи като своевременно напомняне за това какво трябва да се направи и какво може да се направи, за да се запази планетата Земя жива.

8. Larry King, Future Talk [9лв]
Conversations About Tomorrow
много добре запазена, твърди корици, 363 страници, английски език.
Като водещ на токшоу повече от четири десетилетия, Лари Кинг се е срещал с най-могъщите и влиятелни хора в света. Сега, във Future Talk, той разговаря с някои от днешните най-провокативни мислители, за да разбере техните гледни точки за това, което ни очаква в идните дни.
В тази книга, съставена от оригинални интервюта, никога неизлъчвани или публикувани досега, Лари Кинг ни отвежда на обиколка на бъдещето на политиката, религията, медиите, войната и мира, парите, работата, пътуването, спорта и изкуствата – всичко това от гледна точка на високо ценени личности на върха на своите области.
Кинг разговаря със: Стивън Джей Гулд за безпрецедентните предизвикателства, пред които е изправено човечеството; Мариан Райт Еделман за рисковете, пред които са изправени семействата; Тим Ръсърт за медиите и политическото отразяване; Дорис Кърнс Гудуин за талантите, от които един бъдещ президент ще се нуждае, за да успее; ген. Джон Шаликашвили за военните разработки; Бил Гейтс за това как компютрите и интернет ще продължат да проникват в живота ни; Ричард С. Холбрук за предизвикателствата на световната дипломация; C. Everett Koop за все по-променливите отношения между правителството и здравеопазването; Лестър Търоу за световната икономика и как Съединените щати трябва да се позиционират; Албърт Бъркли за това как Уолстрийт ще играе по-малко централна роля в живота на инвеститорите; Боб Костас за това как спортът ще се развива и променя, както и как ще бъде отразяван; Мая Анджелоу и Питър Макс за значенията и уместността на изкуството; Айзък Мизрахи за това какво ще носим; Стивън Канел за това, което ще гледаме; и Робърт Търман и Илейн Пейджълс за духовността и какво ще правим, за да подхранваме душите си. Тези и много други интервюта предлагат коментари, които са откровени и мнителни, оптимистични и песимистични. Те ще предизвикат размисъл и изненада и в крайна сметка ще дадат представа какво ще донесе утрешният ден.

9. From Grey to Silver [14лв]
Managing the Demographic Change Successfully
Много добре запазена книга, твърди корици, 223 страници, английски език.
Резюме:
Demographic change is one of the most crucial issues of our time. This book sheds light on the demographic implications companies face. Based on an integrated framework, the book investigates three important perspectives: An economic and social perspective helps organisations and managers better understand the basic parameters of demographic change and its influences on the labour market. A human resources and leadership perspective reveals how age management can help retain employees of different age groups as motivated and productive workforce members. An innovation and marketing perspective examines how companies can exploit the potentials that senior customers offer. A combination of research-driven and practice-oriented chapters makes this book a profound and an interesting read. It primarily addresses executives from various organisational fields, including HR, marketing, and management. Professional trainers, scholars and students of economy and business will also gain valuable insights.

10. The New Realities by Peter Drucker [9лв]
сравнително запазена, меки корици, 276 страници, английски език.
Дори в най-равнинния пейзаж има проходи, където пътят първо се изкачва до връх и след това се спуска в нова долина. Повечето от тези проходи са просто топография с малка или никаква разлика в климата, езика или културата между долините от двете страни. Но някои са различни: те са истински разделители. Историята също познава такива разделения. След като тези разделения бъдат преодолени, социалният и политически пейзаж се променя; социалният и политическият климат е различен, както и социалният и политическият език. Някъде между 1965 и 1973 г. ние преодоляхме това разделение и навлязохме в „следващия век“.
Предизвикателна, проницателна и провокативна, „Новите реалности“ на Питър Дракър предвижда централните проблеми на един бързо променящ се свят. Когато беше публикувана за първи път през 1989 г., някои рецензенти погрешно смятаха, че „Новите реалности“ е книга за бъдещето, или с други думи, поредица от предсказания. Но, както е посочено в заглавието, книгата обсъжда реалностите. Дракър твърди, че събитията от следващите тридесет до четиридесет години или дори по-нататък вече до голяма степен са били дефинирани от събития от предишния половин век. Така Дракър обсъжда епизоди от световната история, които все още не са се случили по време на първоначалното публикуване на книгата, като: архаизма на надеждата за „спасение от обществото“ в „Краят на Америка на ФДР“; демократизацията на Съветския съюз в „Когато Руската империя си отиде“; технологичният бум от 1990 г. в „Организацията, базирана на информация“; и еволюцията на управлението в "Управлението като социална функция и либералното изкуство".
Украсен с нов предговор от автора, който обсъжда както реакциите към първоначалното публикуване на книгата, така и колко важно е за вземащите решения да вземат предвид миналото и настоящето, когато планират бъдещето, тя е задължително четиво за разбиране на политиката, правителството, икономиката, информационните технологии и бизнеса в един непрекъснато променящ се свят.

11. Humanity on a Tightrope [25лв]
Thoughts on Empathy, Family, and Big Changes for a Viable Future
Отлично запазена, но без обложка. Твърди корици, 184 страници, английски език.
Ако някой се интересува сериозно от историята на зелените политики, рано или късно ще попадне на името Пол Ерлих. Неговият апокалиптичен сценарий за света "The Population Bomb", писан преди повече от 50 години, макар и несбъднал се, продължава да бъде отправна точка за политиките, прокарвани от много хора и днес.
Резюме:
Когато говорим за семейство, най-често мислим за нашите сестри и братя, нашите братовчеди, баби и дядовци, а не за нашето световно семейство или дори за нашите връзки в обществото. Ние все още се определяме повече чрез нашите различия, отколкото чрез нашите прилики, освен ако последното не ни е моментно по-удобно. Двама опитни автори се занимават с въпроса за семейството и какво означава то за нас сега, как може да се промени, за да ни помогне да се справим с проблемите, които засягат всички ни. Използвайки конкретни примери, те представят уникален подход към това какво означава да принадлежиш към едно човешко семейство. Започвайки с разглеждане на начина, по който семейната единица е започнала да се определя от вярност, чрез общи връзки и съпричастност, авторите след това обсъждат еволюцията на семейната единица и как манталитетът „ние“ срещу „те“ дава стимул за начин на живот, който разделя народите, вместо да ги събира. Humanity on a Tightrope се фокусира върху това какво представляват семействата и семейните ценности и как те често създават манталитет „ние срещу тях“, който е в основата на много от най-важните днешни проблеми от тероризма, расизма и войната до неуспеха на човечеството да се справи с потенциално смъртоносни глобални екологични проблеми. Книгата подчертава основен елемент за решаване на човешките трудности - бързото генериране и разпространение на емпатията. Книгата разглежда внимателно как можем да се направи това, надграждайки откритията на социалните и естествените науки и използвайки инструменти, вариращи от ментални изображения до интернет. Тя обяснява как е малко вероятно цивилизацията да просъществува, освен ако много повече хора не се научат да се поставят на мястото на другите, за да поддържат баланса на обществото от "на ръба" на разпадането на цивилизацията към устойчивост.

12. An Essay on The Principle of Population [15лв]
Много добре запазена, меки корици, 291 страници, английски език.
Авторът е известен със своите трудове по въпроси, свързани с регулация на населението, целяща недопускане на материална бедност. Векове след смъртта му, все още ползваме думата "малтусианство", която обозначава все по-влошаващото се положение на големи маси хора в следствие на бързото увеличение на населението и недостатъчните ресурси за поддържането му, което рязко влошава околната среда за живот.
Малтус представя демографски ултиматум за индустриализиращото се общество - глад или въздържание. Според него, неравенството между темп на нарастване на населението и нужните ресурси за него неизменно ще доведат до евентуален социален колапс. Но авторът не е просто пророк за страшни времена. Макар някои от неговите прогнози в последствие да не се осъществяват, идеите му са интересни и с това, че разглежда въпроси като защо все пак нарастващото население не изчерпва тотално своите хранителни ресурси, а също така - как и къде могат да бъдат прилагани мерки, които да намалят темпа на бурно увеличава на едно население.

13. Population Growth. Global Issues [11лв]
Добре запазена, меки корици, 32 страници, английски език.
Населението на света се е увеличило до повече от 7 милиарда души, което прави проблеми като доставките на храна, енергийните ресурси и качеството на водата още по-сериозни. Книгата на National Geographic разглежда този основен проблем по начини, които подчертават причините и последиците от нарастването му. В допълнение, тя изследва защо някои страни са изправени пред предизвикателството на младото население, докато други страни трябва да поддържат качеството на живот за застаряващото население. Накрая, тя отделя внимание на значението на образованието и икономическите възможности за справяне с тези важни предизвикателства.

14. Freedom, Equality, Solidarity. Thoughts on Europes Future From Germany, France, and Poland [15лв]
Отлично запазена, меки корици, 134 страници, английски език.
Въпреки, че принципите на демокрацията са заложени в абстрактни, устойчиви концепции, всяко поколение трябва да отново да намира начин как най-добре да ги приложи в обществото. Какво означават принципите на свобода, равенство и солидарност за днешните германци, французи и поляци? Дванадесет автори и интервюиращи партньори от Германия, Франция и Полша, включително Мариан Биртлер, Андре Глюксман и Адам Кшемински, дават вълнуващи отговори на важни въпроси за общото европейско бъдеще.

15. A Hunter-Gatherer's Guide to the 21st Century [50лв]
Evolution and the Challenges of Modern Life
автори: Heather Heying, Bret Weinstein (DarkHorse Podcast)
Отлично запазена, меки корици, 301 страници, английски език.
Една смела, провокативна история на нашия вид открива корените на успеха и провала на цивилизацията в нашата еволюционна биология.
Живеем през най-проспериращата епоха в цялата човешка история, но въпреки това хората са по-апатични, разделени и нещастни от всякога. Богатството и комфортът са несравними и въпреки това политическият ни пейзаж става все по-токсичен и нивата на самоубийства, самота и хронични заболявания продължават да растат. Как да обясним разликата между тези две истини? Нещо повече, какво можем да направим, за да я затворим?
За еволюционните биолози Хедър Хейинг и Брет Уайнстийн причината за нашите неволи е ясна: съвременният свят не е в синхрон с нашите древни мозъци и тела. Еволюирахме, за да живеем в кланове, но днес повечето хора дори не знаят имената на съседите си. Оцеляването в нашите най-ранни общества е зависело от използването на предимствата на нашите полови различия, но днес дори концепцията за биологичния пол все повече се отхвърля като обидна. Когнитивният дисонанс, породен от опитите да живеем в общество, за което не сме създадени, ни убива.
В тази книга Хейинг и Уайнщайн пресичат политически обременения дискурс около въпроси като секс, пол, диета, родителство, сън, образование и други, за да очертаят научно базиран светоглед, който би дал възможност да живеем по-добър и по-мъдър живот. Те синтезират повече от 20 години изследвания и разкази от първа ръка от най-биоразнообразните екосистеми на Земята в ясни принципи и насоки за противопоставяне на нашата култура на хипер-новости.

16. Tomorrow's People [13лв]
How 21st Century Technology is Changing the Way we Think and Feel.
Добре запазена, меки корици, 284 страници, английски език.
С намигване към класическото произведение на Олдъс Хъксли, Сюзън Грийнфийлд изследва как „човешката природа“ на бъдещите поколения може да претърпи драматична промяна, твърдейки, че настоящата революция в биомедицинската наука и информационните технологии ще окаже огромно влияние върху мозъка и централната ни нервна система. Тя вярва, че обществото, в което ще живеят бъдещите поколения, както и начинът, по който те възприемат себе си, ще бъдат тотално различни от всичко, което човешкият вид е преживявал в миналото. В началото на 21-ви век може би сме на прага на преобразяване, далеч по-катастрофално от всичко, случвало се досега. Докато оценяваме динамиката и чувствителността на нашите мозъчни вериги, перспективата за директно влияние върху същността на нашата индивидуалност става все по-възможна.

17. Designing Babies. The Brave New World of Reproductive Technology [17лв]
Добре запазена, твърди корици, 260 страници, английски език.
Има немалко части от съвременната наука, които са обект на ожесточени дебати. Моделирането на човешката репродукция и генетика, обаче, е на върха сред тях. Нарастващата ни способност да манипулираме плодовитостта и да оформяме генетичната си съдба повдига много въпроси, както практически, така и етични, и създава еднакво количество надежда и страх за бъдещето.
В тази книга експертът по репродукция Роджър Госдън представя завладяващ преглед на тази биологична революция. Използвайки ясен, нетехнически език той обяснява нововъзникващата наука и разглежда многобройните социални и етични дилеми, свързани с нея. Той също така предлага и плашещ поглед към обозримо бъдеще, където плодовитостта ще бъде въпрос на избор, гените ще бъдат измервани и каталогизирани, генетичните дефекти ще бъдат отстранявани пренатално, технологиите за клониране ще станат по-мощни и родителите ще могат да избират пола на детето си. „Конструиране на бебета“ изследва тези и други въпроси професионално, с отворен подход към опасностите и ползите, които подобни научни постижения могат да донесат.
За добро или лошо, човешката раса все повече използва науката и технологиите в мощния си стремеж към възпроизвеждане. Разделяйки истинските факти от таблоидните заблуди, това е един истински продуктивен глас в дебата за един от най-спорните и важни въпроси на нашето време.

18. Megachange - The World in 2050 [14лв]
Oтлично запазена, меки корици, 304 страници, английски език
Бъдещето на света според The Economist - социални, икономически, религиозни, образователни, военни и други промени, които предстоят.
Ревюта на книгата:
1. Бъдещето може да е светло или страшно. Тази колекция от статии ви дава данни и прогнози на широк спектър от журналисти и мислители. Може да не сте съгласни с техните прогнози, но те ще ви дадат данните, над които си струва да се замислите.
2. Добре написана, избягва обичайните „всички сме обречени“ или „технологиите ще ни спасят“ недостатъци на много други книги с предсказания. Обуславя заключенията с факти за това къде сме били, къде сме сега и от там - прозрения за това защо привлекателните прости проекции за бъдещето едва ли ще се сбъднат и защо.
3. Сборникът от статии е добър, типично в стила на Икономист. Не е прекалено научен, но сравнително добре документиран. Приятно четиво като основа за по-нататъшно вникване в темите на бъдещето за тези, които се интересуват от тях.

19. Who Owns the Future? [18лв]
Добре запазена, но без обложка, твърди корици, 360 страници, английски език.
Джарон Лание е автор на бестселъра „Ти не си джаджа“, той е "бащата" на виртуалната реалност и един от най-влиятелните мислители на нашето време. В продължение на десетилетия Лание ползва експертизата и опита си като компютърен учен, музикант и пионер в дигиталните медии, за да предскаже революционните начини, по които технологиите трансформират нашата култура.
„Кой притежава бъдещето?“ е визионерски анализ на ефектите, които мрежовите технологии са оказали върху икономиката. Лание твърди, че възходът на дигиталните мрежи е довел икономиката ни до рецесия и е унищожил средната класа. Сега, когато технологиите стъпкват все повече индустрии, от медиите до медицината и производството, ние сме изправени пред още по-големи предизвикателства пред заетостта и личното благосъстояние.
Но има алтернатива на това да позволим на технологиите да контролират нашето бъдеще. В тази амбициозна и дълбоко хуманна книга, Лание очертава пътя към нова информационна икономика, която ще стабилизира средната класа и ще ѝ позволи да расте. Време е обикновените хора да бъдат възнаградени за това, което правят и споделят в мрежата.
Преглеждания: 20
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Популярни търсения: сам вкъщи
Цена:
Договаряне