Продава ПРОМ. ПОМЕЩЕНИЕ, гр. Варна, с. Тополи
Цена на кв.м.
422 € кв. м.
Явлена Ви преглага работещ бизнес в сферата на производството и търговията с хранителни стоки. Производственото оборудване е разположено в база в с. Казашко, с отличен достъп в размките на 20 минути от центъра на Варна.
Производствените машини, които могат да произвеждат:
-лаваш ( три размера кръгъл и квадратен )
-кори да баница
-такос
-арабски питки
-юфка
Оборудването е внос от Матекс, Турция и е сглобявано в България. Има възможност за поръчка на отделни ножове, които да разширят производството към банички, кроасани, рогчета, питки и т.н.
Машините са в експлоатация и в момента, поддържат се и са в отлично състояние, без забележки. В пакетажния отдел има машина за вакуум и машина за газ за увеличаване на срока на годност.
Машините се състоят от:
- Миксер + сито
- Поточна линия
- Валове
- Печка
- Еволатор
- Овлажнител
Габарити на самата поточна линия предоставяме при запитване, а самите помещения, където се намират оборудването, пакетажното,, склада и битовката е 320 кв.м. Само производствената линия е разположена в помещение от 125 кв.м.
Месечният наем е в размер на 1320 лв. с ДДС. (yavlenaCOM/165612).
Преглеждания: 6
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.