ОСТАВАТ
00часа
00мин.
00сек.
до големите отстъпки на
Ден за разпродажби

Безкрайната игра → Обява 53266570

Безкрайната игра, снимка 1 - Специализирана литература - 53266570 1/1
Безкрайната игра
гр. София, Люлин 6 Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 09:47 ч.

Състояние
Ново
Доставка
Купувача
Автор: Саймън Синек
Обем: 288 стр.
Размер в мм.: 140 х 210
Издател: Кръгозор
Корица: Твърда
Година на издаване: 2019
Състояние: На склад при доставчик

От автора на “Започни със защо” и “Лидерите винаги обядват последни”.

Саймън Синек дава съвети за бизнеса, лидерството, живота, етиката и морала. Подкрепени са с интересни примери от икономиката, науката, политиката: войната на САЩ във Виетнам, “битката” между Apple и Microsoft, устойчивостта на Victorinox, отговорността на Patagonia, самоотвержеността на руския ботаник Николай Вавилов и на неговия екип през Втората световна война, причините за икономическите кризи и много други.

“Игри като футбола или шахмата имат начало и край, играчите са известни, правилата са установени, целта е ясна. След края им има победители и победени. Те се наричат крайни игри. Безкрайните игри като бизнеса, политиката или самия живот протичат безкрайно във времето – сменят се играчите, правилата – също, финал не съществува. Поради тази причина в безкрайните игри победители и победени няма. Целта е да останеш в играта.

За да успееш в безкрайната игра на бизнеса, трябва да спреш да мислиш кой побеждава и кой е най-добрият, трябва да работиш за справедливата кауза на своя бизнес, да изградиш доверие в екипа и в партньорите си, да умееш да се учиш от достойните си конкуренти.”
Саймън Синек


Преглеждания: 5
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
13,80 € 26,99 лв