Продава ПРОМ. ПОМЕЩЕНИЕ, к.к. Слънчев бряг, област Бургас
Цена на кв.м.
523 € кв. м.
РИКОМС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ПРОДАВА: Промишлени сгради и поземлен имот в Слънчев бряг.Парцела е с предназначение за складова база. Общата площ е 2102 кв.м.
В поземления имот има построени три жилищни сгради - две промишлени и една административна.
1.Административната сграда е на два етажа и затроена площ от 98 кв.м. На първо ниво има два офиса и една тоалетна; настилката е теракот, дограма: бяло ПВЦ. До втория етаж има вътрешна чрез масивна стълба и има два офиса, кухненски кът, баня с тоалетна и тераса; настилката е теракот, дограма: бяло ПВЦ и окачен таван.
2.Промишлената сграда е едноетажна с площ 972 кв.м. - има четири входа, височина около 4 метра/ Дограмата е метални винкели, стените са измазани и боядисани, настилка на замазка; разделено е на няколко помещения: има три обособени офиса (чрез стени от гипсокартон и бяло ПВЦ) 3.Сграда 13 кв.м. ОСИГУРЕНО ФИНАНСИРАНЕ ОТ 85%. За повече информация и огледи тел;0889890200
Преглеждания: 3
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.