Продава 2-СТАЕН, гр. Созопол, област Бургас → Обява 53887575

Продава 2-СТАЕН, гр. Созопол, област Бургас, снимка 1 - Апартаменти - 53887575 Продава 2-СТАЕН, гр. Созопол, област Бургас, снимка 2 - Апартаменти - 53887575 Продава 2-СТАЕН, гр. Созопол, област Бургас, снимка 3 - Апартаменти - 53887575 Продава 2-СТАЕН, гр. Созопол, област Бургас, снимка 4 - Апартаменти - 53887575 Продава 2-СТАЕН, гр. Созопол, област Бургас, снимка 5 - Апартаменти - 53887575 Продава 2-СТАЕН, гр. Созопол, област Бургас, снимка 6 - Апартаменти - 53887575 Продава 2-СТАЕН, гр. Созопол, област Бургас, снимка 7 - Апартаменти - 53887575 Продава 2-СТАЕН, гр. Созопол, област Бургас, снимка 8 - Апартаменти - 53887575 Продава 2-СТАЕН, гр. Созопол, област Бургас, снимка 9 - Апартаменти - 53887575 Продава 2-СТАЕН, гр. Созопол, област Бургас, снимка 10 - Апартаменти - 53887575 1/10
Продава 2-СТАЕН, гр. Созопол, област Бургас
гр. Созопол, Бургас Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 13:36 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
64 кв. м.
Цена на кв.м.
2438 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
2
Година
2023
Home2U недвижими имоти предлагаме за продажба: Двустаен апартамент на първа линия море с впечатляваща гледка море.
Площ: 64,5 кв.м
Етаж: 2
Сграда с Акт 16 / 2023 г.
Цена: 156 000

Апартаментът е изцяло обзаведен и оборудван готов да посрещне новите си собственици още днес!
Идеален както за ваканционен дом, така и за инвестиция с висок потенциал за отдаване под наем

Локация: В сърцето на Созопол място, където морето среща спокойствието, а модерният комфорт се съчетава с очарованието на стария град

Предимства:
Просторно и светло жилище
Неповторима морска гледка
Балкон за сутрешно кафе с изгрев
Само на няколко крачки от плажа
Ново строителство Акт 16 / 2023 г.
Напълно обзаведен готов за живеене
Свържете се с нас още днес за повече информация или оглед и продиктувайте кодът отговарящ на офертата : 136293
Преглеждания: 101
Цена:
156 000 € 305 109,48 лв
Не се начислява ДДС