Продава 2-СТАЕН, гр. Благоевград, Широк център
Цена на кв.м.
1027 €/кв. м.
Явлена предлага за продажба двустаен апартамент с отличен потенциал, разположен в панелен блок в град Благоевград. Жилището е с площ от 74,61 кв.м. и се намира на пети, последен етаж в сграда без асансьор.
Апартаментът се състои от коридор, кухня, хол, спалня, баня с тоалетна и две тераси. Разпределението е функционално и позволява различни възможности за преустройство според нуждите на бъдещите собственици.
Имотът е за цялостен ремонт, без направени подобрения, което дава възможност да бъде обновен изцяло по индивидуален проект и вкус.
Сградата не е санирана, но се намира в район с добре развита инфраструктура и удобен достъп до основни точки в града. В близост има магазини, учебни заведения, спирки на градски транспорт и всички необходими удобства за комфортно ежедневие.
Имотът е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем. (yavlenaCOM/168340).
Преглеждания: 3
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.