Продава ЕТАЖ ОТ КЪЩА, гр. Кюстендил, Ильо войвода
Цена на кв.м.
520 € кв. м.
БУЛГАРИ КОНСУЛТ ООД предлага на Вашето внимание първи и втори етаж от къща със съсобствен двор. Отлична локация в кв. Ильо войвода , в карето между ул. Рила, ул. Цар Борис , ул. Цар Самуил и ул. Дупнишко шосе 2000 м. от центъра на гр. Кюстендил. Изключително комуникативно място, с бърз излаз на основните централни Кюстендилски улици. В района има детска ясла, детска градина и основно училище. В непосредствена близост до магазини, ресторант и спирка на градския транспорт.
Разположение:
Първи етаж: ЗП 49,70 кв. м. коридор, дневна, мазе и баня с тоалетна;
Втори етаж: ЗП 49,69 кв. м. вътрешни стълби с вход откъм двора, дневна с преход към спалня, малка баня с тоалетна със скосяване, под стълбището за ет. 3;
Няма директна връзка между първи и втори етаж. Връзката е посредством отделен вход с вътрешни стълби към втори етаж.
Гараж: масивна сграда със ЗП 11 кв.м. и подход откъм асфалтова улица.
1/3 ид. ч. от общите части на къщата;
1/3 ид. ч. от двора, в който е построена къщата;
Тераси: една тераса откъм улицата над гаража.
Изложение: дневна първи етаж юг/запад. Етаж две спалня юг/запад, дневна юг.
Подови настилки дюшеме. Отоплението е на твърдо гориво или ток, но районът е газифициран и може да бъде изградена отоплителна инсталация на газ.
Дворът с обща площ от 297 кв. м., като по-голямата част от квадратурата е застроена с жилищна сграда, сграда за допълващо застрояване и гаражи. Дворът е в добро състояние. Има изградена ограда откъм улиците и съседите.
Къщата е със стабилни каменни основи и бетонни плочи между етажите.
Имотът е за съвременен ремонт. Поставена е енергийно ефективна PVC дограма.
!!! Етажът е със самостоятелен вход.
Преглеждания: 32
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.